Vánoční Obřad

Úvodní stránka/Vánoční Obřad
Načítám Akce
akce již proběhla.


Vánoční vysílání, které Vás tak naplní a zároveň se otevře v hlubokou meditaci. Výjimečné vysílání a  obřad, který bude o něco jiný než předchozí.Isis splněná přání.

Pro velký zájem se otevírá nová možnost pro ty, co nebyli přihlášeni v prvním obřadu.

Všechny tyto rituály, vede sama Isis, a proto nikdy nejde říct, jak vše bude probíhat.

I já jsem mnohokrát překvapen, co se děje, ale každý jsme jiný a její energie ví nejlépe, co je dobré pro konkrétního člověka.

Zasvěcení k této Bohyni jsou však vždy osobní.Prošel jsem skutečně do jejího chrámu a ta síla je obrovská.

Ona se za nás velice silně přimlouvá v nebesích, je to dar, který je opět nekonečný.

Připravil jsem pro Vás velice silnou cestu splněných přání, které budou v ohni přijímány, vždy bude řečen i vzkaz a informace k naplnění všech, či jen některých atd. Ti kdo z Vás je znají a mnohým se cesta přání naplnila, mohou se opět přihlásit.

Je to hluboká cesta přání, které je tak otevřeno z druhé strany a tím se vše uvádí do pohybu, jsou zde 3 přání Bohyně Isis, které mnoho lidem změnilo život. Otevírám je za velmi příznivou hmotnou cestu pro Vás.

Po zakoupení vám přijde e-mail, jak se na vše připravit. Přání se skrze oheň přesouvají do vyšších frekvencí a k Bohyni Isis. Tato Bohyně překračuje břehy.

Mnoho lidem se přání naplnili i do druhého dne.Ve starém Egyptě tyto obřady byli zcela k jasnému žití, jen my jsme vstoupili do dnešního světa, kde prý neexistují přání a lidé žijí jen v realitě, že existuje jen to, co vidím a tamto ostatní je blábol.Přivykli jsme této realitě natolik, že nevěří lidé ve svá přání Božské světy a jiné.

Vše, co je tak důležité v našich životech, jsme vytěsnili a byl nám namalován obraz jen této skutečnosti a zbytek prý neexistuje.

Je to Škoda, protože tam kde končí rozum, začíná cesta přání a otevřené brány světů a naplnění.

Těším se v tomto obřadu na Vás, bude to síla.

Připojte se 5 min před zahájením. Vážení diváci, velmi si vážím vašich příspěvků/zakoupení meditací a členství.

SPECIÁLNÍ VYSÍLÁNÍ   

Zakoupit

Go to Top