Tomáš Borl

Jméno a Přímení (povinné)

Váš Email (povinné)

Předmět

Vaše Zpráva

Přátelé, pokud cítíte, že chcete jen ze srdce přispět, můžete na tento účet:

Fio Banka: 2501480953/2010

Mnoho lidí vám řekne, že by se to mělo dělat zadarmo, neboť je to dar a služba lidu. Pokud se ale člověk plně věnuje této formě bytí a věnuje jí právě tolik času, aby se rozvíjel a otevřel svou cestu, tak to stojí mnoho úsilí, soustředění a odříkání. Po X letech jsem proto plně zpoplatnil svá sezení. Nikoliv ty dary, které nejsou darem ode mne, ale zpoplatnil jsem svůj čas a zkušenosti.

Stále naplňuji svou pozemskou cestu. Využívám veškerých služeb tohoto světa jako každý smrtelník, také peru v pračce, oblékám se, chodím k zubaři, platím za elektřinu, sportuji, komunikuji s vámi přes internet, platím nájem, povinné odvody, jím a mnoho dalšího… v tomto světě jsou peníze určitý druh energie, kterou především potřebuje naše tělesná schránka, která je tak křehká.

Tyto řádky jsem napsal z celého svého srdce, neboť duchovní cesta a život v poznání je dar a v něm kráčet stále budu. Své skutky těm, kteří to nutně potřebují, budu stále tak konat, ale není to již možné jako dřív a v takovém počtu, neboť můj čas má v této úrovni také svůj tikot hodin a není nekonečný.

S hlubokou úctou k vám všem Tom