NOVÁ ÉRA

Načítám Akce
akce již proběhla.


V hloubce srdce Vás zdravím u této výjimečné meditace, která nás čeká v tento vánoční čas. Tento věk je velice výjimečný nejen pro nás, ale pro celkové nebeské sféry a celý vesmír prostě Vše. Zde máte pár hlubokých řádků v psané z duchovních řek přetransformované do písmenek. Tato meditace a rozjímání vede k hlubokému očištění srdce a smývání událostí a činů, které zatěžují vývoj člověka.To co brání žít v hloubce lásky.Věk se stále ještě proměňuje a děje se tak velice pozvolna aby vše staré odešlo a mohl tak začít věk nové éry a nového bytí a našich cest. Na úrovni jemnohmotných sfér se děje vše mnohem rychleji aby vše bylo připraveno a nastaveno z vůle vysokých sfér.

Kříž je zde zobrazen jako pozvolné rozpadání a uvolňování do nového věku a starý se za nějaký čas plně rozplyne.

Zobrazen jako rozpadající se jedna stará etapa a přerod do nové kde kříž bude nahrazen velkým světlem.Vše je mnohem hlubší než si myslíme a také nás to velice přesahuje.Je však důležité aby mohla skončit zcela stará éra a vše se tak mohlo probudit již v nových cestách. Zároveň nás čeká nejen meditace ale také rozbor tohoto věku. Staženo v hlubokém napojení od roku 2011 :Vše bude prosyceno v tomto čase prastarým dechem, který se v čase na čas spouští, neboť bylo naplněno k tomuto prastarému dechu mnoho jiných dechů a tím Věčný král nastoluje určité principy a nové typy tvoření. Tento věk není věkem jen cyklickým, tento věk má za sebou několik cyklických dechů a tento prastarý přichází po mnoho dlouhých věků, který v čase řízeném být nemůže, neboť by to pochopeno nebylo.Neboť Otec věčný – Král dává nám zvěstovat o svém životě a nadcházejícím věku, který mnohé o vás ukáže. Mnohé je připraveno, aby co nejvíce dětí mohlo projít domů. Čas je v naplnění, dech je tak veliký.A tak děti mé, šanci má každý, neboť nebeský původ vám všem byl dán. A tak zrajte v lásce.Tento velice výjimečný věk, který přesahuje dalece, co říkáme a myslíme si.V tomto probuzeném bytí je vše poznané, co je pravé a co zkažené. A tak žijte srdcem a nestahujte z vesmíru pro cesty své žal a zkaženost. Vnímejte ty, kteří hovoří v pravdě srdce, neboť jejich činy jsou nebeské. Lidské bytosti, vše je veliké a tak nebuďte malicherní v tom, co konáte. Žijte pravostí věčnosti.

Můžete zvolit dva druhy přihlášení a to aby se mohl přihlásit každý a to i ten, který je v hmotné nouzi a proto zvolí tlačítko – VZÁJEMNOST .

Druhá varianta je pro ty co vnímají cestu hmoty a ví co vše stojí a mohou si dovolit přispět zvolí – ZAKOUPIT.

Vzájemnost
Zakoupit

Go to Top