Z důvodů ochrany soukromí YouTube je potřeba načíst vaše oprávnění. Pro více informací prosím navštivte naše Zásady ochrany osobních údajů.
Přijímám

Tavení srdce Tom Borl se věnuje rozkvětu srdce více, jak 15 let a odhalil, tak mnohá tajemství samotné fyzické, duševní a duchovního stavu srdce. Cesta, které se věnuje je cestou lásky, ale také jak si zkvalitnit život a dosahovat, tak růstu v životě až po ty duchovní pláně srdce. Srdce je velkým tajemstvím, ale hlavně skutečnou energií, která taví hmotu a proměňuje životy.

Srdce je nejrychlejší energií a otevírá se do mnoha stavů. Najdete zde také najdete hloubkové meditace srdce, které budete prožívat každý den po dobu 11 min a to po dobu 11 dní. Tyto meditace vás povedou k hlubokému sjednocení a tedy k jedné frekvenci srdce. Srdce je tím klíčem a vím to mnoho let a životů. Srdce naprosto uvolňuje a vyzařuje stav, který proměňuje naše životy tím, že skrze srdce proudí i velice silně stav duše a ducha a to je přímo v hluboké síle světla a to taví hmotu. Srdce vyzařuje naprostou jedinečnost duše a hluboké esence pravdy a to se naprosto vyzařuje do samotné reality.

Srdce slévané z duší vyzařuje naprosto jedinečný stav bez strachu a frekvence je tak silná, že ohýbá hmotu. Duše vede hmotu a poté nad ní vítězí. Srdce je stav, co nás přesahuje a žít v něm je zázrak. Srdce v různých pohybech a stavech vyzařuje naprosto jedinečnou frekvenci naplnění. Srdce je darem od tělesné úrovně po slévanou úroveň duše a výjimečný stav ducha. V těchto meditacích jde aspoň o to dosáhnout sjednocení a určité stability života a naplnění, ale vše se dá rozvíjet dál.Najdete na těchto stánkách mnoho pořadů, které jsou srdcem tvořené a otevírají hlubokou empatii a duchovní růst.Jsou zde pořady, které vám pomohou vnímat váš život a přicházet k jeho naplnění.

Nejnovější příspěvky

Doba se změnila

4 prosince, 2022|

Evoluce Ducha ,Duše ,Těla nám otevírá mimořádné možnosti. Je třeba vyzařovat v jednotě a používat toky realit. Co je skutečná realita ? To už je na Vás čemu uvěříte ve své cestě.

Vonět láskou

23 listopadu, 2022|

Láska je tak vzácná a nádherná, že kolikrát i mé tělo žije nad zemí a duše a duch létá s anděly a žije v tom Božském prostoru jednoty. To dítě v nás je život zázračného ...

Přítomnost cesty

20 listopadu, 2022|

Tom Borl zde mluví o důležitosti každého dne. Je jen tento den a žádný jiný a ten den je důležitý naplňovat. Celou audioknihu pod názvem Tomášovo přikázání naleznete na webu a zde naleznete 13 důležitých ...