Z důvodů ochrany soukromí YouTube je potřeba načíst vaše oprávnění. Pro více informací prosím navštivte naše Zásady ochrany osobních údajů.
Přijímám

Tavení srdce Tom Borl se věnuje rozkvětu srdce více, jak 15 let a odhalil, tak mnohá tajemství samotné fyzické, duševní a duchovního stavu srdce. Cesta, které se věnuje je cestou lásky, ale také jak si zkvalitnit život a dosahovat, tak růstu v životě až po ty duchovní pláně srdce. Srdce je velkým tajemstvím, ale hlavně skutečnou energií, která taví hmotu a proměňuje životy.

Srdce je nejrychlejší energií a otevírá se do mnoha stavů. Najdete zde také najdete hloubkové meditace srdce, které budete prožívat každý den po dobu 11 min a to po dobu 11 dní. Tyto meditace vás povedou k hlubokému sjednocení a tedy k jedné frekvenci srdce. Srdce je tím klíčem a vím to mnoho let a životů. Srdce naprosto uvolňuje a vyzařuje stav, který proměňuje naše životy tím, že skrze srdce proudí i velice silně stav duše a ducha a to je přímo v hluboké síle světla a to taví hmotu. Srdce vyzařuje naprostou jedinečnost duše a hluboké esence pravdy a to se naprosto vyzařuje do samotné reality.

Srdce slévané z duší vyzařuje naprosto jedinečný stav bez strachu a frekvence je tak silná, že ohýbá hmotu. Duše vede hmotu a poté nad ní vítězí. Srdce je stav, co nás přesahuje a žít v něm je zázrak. Srdce v různých pohybech a stavech vyzařuje naprosto jedinečnou frekvenci naplnění. Srdce je darem od tělesné úrovně po slévanou úroveň duše a výjimečný stav ducha. V těchto meditacích jde aspoň o to dosáhnout sjednocení a určité stability života a naplnění, ale vše se dá rozvíjet dál.Najdete na těchto stánkách mnoho pořadů, které jsou srdcem tvořené a otevírají hlubokou empatii a duchovní růst.Jsou zde pořady, které vám pomohou vnímat váš život a přicházet k jeho naplnění.

Nejnovější příspěvky

Velká meditace – Nový věk

2 ledna, 2023|

Tento věk je velice výjimečný nejen pro nás, ale pro celkové nebeské sféry a celý vesmír - prostě Vše. Tato MEDITACE a rozjímání vede k hlubokému očištění srdce a smývání událostí a činů, které zatěžují ...

Vysoce vibrující meditace

25 prosince, 2022|

Ponořte se do této hluboké meditace, která nás vede k osvěžení a k velké vibraci pro nový rok. Ponořte se k této výjimečné Bohyni. Je velkou cestou, dovolte si vstoupit do nového roku očištěni a ...