Tavení srdce Tom Borl se věnuje rozkvětu srdce více, jak 15 let a odhalil, tak mnohá tajemství samotné fyzické, duševní a duchovního stavu srdce. Cesta, které se věnuje je cestou lásky, ale také jak si zkvalitnit život a dosahovat, tak růstu v životě až po ty duchovní pláně srdce. Srdce je velkým tajemstvím, ale hlavně skutečnou energií, která taví hmotu a proměňuje životy.

Srdce je nejrychlejší energií a otevírá se do mnoha stavů. Najdete zde také najdete hloubkové meditace srdce, které budete prožívat každý den po dobu 11 min a to po dobu 11 dní. Tyto meditace vás povedou k hlubokému sjednocení a tedy k jedné frekvenci srdce. Srdce je tím klíčem a vím to mnoho let a životů. Srdce naprosto uvolňuje a vyzařuje stav, který proměňuje naše životy tím, že skrze srdce proudí i velice silně stav duše a ducha a to je přímo v hluboké síle světla a to taví hmotu. Srdce vyzařuje naprostou jedinečnost duše a hluboké esence pravdy a to se naprosto vyzařuje do samotné reality.

Srdce slévané z duší vyzařuje naprosto jedinečný stav bez strachu a frekvence je tak silná, že ohýbá hmotu. Duše vede hmotu a poté nad ní vítězí. Srdce je stav, co nás přesahuje a žít v něm je zázrak. Srdce v různých pohybech a stavech vyzařuje naprosto jedinečnou frekvenci naplnění. Srdce je darem od tělesné úrovně po slévanou úroveň duše a výjimečný stav ducha. V těchto meditacích jde aspoň o to dosáhnout sjednocení a určité stability života a naplnění, ale vše se dá rozvíjet dál.Najdete na těchto stánkách mnoho pořadů, které jsou srdcem tvořené a otevírají hlubokou empatii a duchovní růst.Jsou zde pořady, které vám pomohou vnímat váš život a přicházet k jeho naplnění.

Nejnovější příspěvky

Mír je

17 září, 2023|

Je to cesta kde je dobře. Tom

Miluji

8 července, 2023|

Láska je krása a skutečně nás skutečně uvádí do pravdy života a poznání. Láska je květ pro všechny. Miluji Tom

Číše strachu a lásky

21 června, 2023|

Tom Borl zde mluví o tom jak LÁSKA dokáže proměnit vše. Mluví zde ve zkušenostech neboť se věnuje lidem v sezeních více jak 17 let a tak poznal mnoho strachů, které lidi v sobě nosí. ...