Zdravím vás na této cestě. Ano řekněte svému životu v srdci, ano, už se nikam nepřemisťujte a zůstaňte zde navždy, neboť to je cesta bez těžkého bytí. Cesta, která je naplněna vysokorychlostním Egem, rozumářstvím vysokého kalibru je těžkou, nabubřelou cestou, neboť stále, když na této cestě upadáme stále se snažíme toto těžké břímě vláčet dál, to je tak úmorné.

Nenechte se vláčet touto cestou, neboť samo rozumářství, ego, si na své cestě podkopne tolikrát nohy, ale stále se vrací k vedení, nechce se vzdát svého velitelství plného programů a bolesti. Proto pokud stále v sobě vedete tuto válku bytí a není ve vás klidu, tak není klidu ani kolem vás. Vše začíná uvnitř vás, je to cesta k tichu a míru, nechť ve vás utichne válka a boj a vaše bytí se tak nachází v plném míru, neboť toho je třeba. Předejte velení srdci slévanému s duší a tato duše pak bude také hluboce ovívána božím duchem a jeho láskou. To je cesta, která je bez válek a boje, je to cesta pokoje, neboť to je ta cesta, kterou by měl naplnit každý z nás. A právě proto je důležité zůstat jen v srdci slévaném s duší. Nenechte se ovládat ovladačem, jako když někdo přepíná neustále programy v televizi, neboť v tomto přichází zmatek a chaos.

Dávejte přednost duši, srdci. Duše se má plně projevovat skrze tento vysokorychlostní počítač a to je pak zcela správně, neboť se dostává vše do duševní a srdcové podstaty a vše je tak naplňováno z tohoto bytí a to pak přináší radující se srdce, neboť je to cesta do království, které se nachází v každém z nás. Je to největší poklad, který existuje od počátku všeho. Je to návrat k radosti srdce, je to návrat cesty jasné a přirozené. Je to cesta rozžhaveného stavu, který dosahuje těch nejvyšších hořících stupňů, je to zázrak našeho bytí, je to nekonečno všeho, je to květ, který stále kvete a žije, neboť je věčný. Srdce slévané s duší přináší veliký vývoj a nebesa jsou ráda, když jsme schopni tímto stavem žít, protože je to již cesta, která se začíná naplňovat věčností a celkem proto zůstaňte již jen v hladině tohoto bytí a z něj již nevystupujte, neboť tento stav bytí je cestou osvobození.

V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEPŘESTÁVEJTE SE SVÝM PROBOUZENÍM SVÉHO BYTÍ, DOKUD SE NEPROBUDÍTE. NEBOŤ TEN, KDO SE PROBUDÍ, SE STÁVÁ VĚČNÝM A VÍTĚZÍ.

TOM

Nejnovější příspěvky

  • Každý krok pomáhá

    V nás je ta cesta. V cestě srdce k Vám […]

  • Pohledem a cestou s Tomem

    Umělá inteligence, může přinést spoustu skvělých cest . Planeta Země […]

  • Spontánní povídání s Tomem

    Zaposlouchejte se rozhovoru, kde se dozvíte o putování na Velikonoční […]