V hloubce srdce nás vede tato cesta do poznávání živých staroegyptských zasvěceností a živé cesty.

Tato cesta je v hlubokém zasvěcování do posvátných živých darů. Naše setkávání je na 6 měsíců a to vždy na 2 setkání v měsíci, dle domluvy v délce 2-5hod. Naše setkávání bude v hloubce živých vzkazů a postupného zasvěcování. Rozvoj člověka, duše a ducha. Pojďme se otevřít dalším cestám. Zasvěcení a živé směrování nám otevírá další možnosti života a další vnímání našich cest. Osvobozování cesty a vnímání svých darů a co vše je potřeba pro vaši cestu - rozbory. Zasvěcování do živého Anch. Zasvěcení a vstupování do Božstva Horus. Zasvěcení a vstupování do Božstva Thot.

Zasvěcení a vstupování do Božstva Thot.

Zasvěcování a vstupování Anubis. Vstupování do přání Bohyně Isis. Poslední zasvěcení a vstupování je k Bohyni Isis. Vstupování do živých zasvěcení. Celá cesta je zcela individuální a tak se i cesta bude dít. Vzkazy jsou zašifrované a rozklíčovají se cestou života, životem, jsou to šifry, které vidíme životem. Je to šifrovaný živoucí vzkaz, vzkazy a otevírají se v různých fázích života. Odhalují se klíče i duše a předsevzetí na cestu, co má být naplněno. Zasvěcení do textu, které přináší velkou duchovní cestu, která otevírá duchovní cestu a duševní cesty a tedy, postupné zasvěcovaní a otvírání z duchovních rovin, je to živá duševnost a duchovnost. Vzkaz je živý, je to cesta a zobrazuje se, aktivuje se v různých vibračních stupních během života. Tak jsou vedeny i zasvěcení vašeho bytí. Také práce ze staroegyptskými klíči, které dostanete a nadále je můžete používat pro svou cestu i ostatních. Tyto klíče - karty stáhnul Tom Borl. Něco ke kartám: V kartách je ukryta prastará síla poznání. Nechte se vést. Tyto karty jsou silnou pomocí na cestě duchovní a mnohé vám otevřou a přinesou. V určitých situacích může docházet i k zasvěcením, neboť do každé karty proudí klíče poznání a ten, kdo je připraven, může určitá zasvěcení k cestě své dostat. Karty není potřeba stále míchat, neboť vždy přijde to, co přijít má. Tyto karty mají svojí energii a ví nejlépe, jak fungovat. Když to budete cítit, můžete je rituálně zamíchat s prosbou k Bohyni Isis. Více v setkáváních.

Tato cesta je dlouho nesena a nesouvisí jen s touto současnou pozemskou cestou. Čerpal jsem tedy mnoho životů v této cestě. Znovu načerpána ve stavu hlubokého rozjímání a vědomé práci v této cestě. Tedy znovunapojení na obsah předchozích dosažení, zasvěcení a cest a tak otevřena znovu v tomto současném životě. Milovaná Bohyně děkuji ti za mnohé.

Vyrovnávací hodnota za tyto setkávání je 689 967 Kč

6 měsíců / v prokliku

Nejnovější příspěvky

  • Každý krok pomáhá

    V nás je ta cesta. V cestě srdce k Vám […]

  • Pohledem a cestou s Tomem

    Umělá inteligence, může přinést spoustu skvělých cest . Planeta Země […]

  • Spontánní povídání s Tomem

    Zaposlouchejte se rozhovoru, kde se dozvíte o putování na Velikonoční […]