Naše setkávání vedou nejen k očišťování duše, ale také jakéhosi směrovaní a hlubokým uvolňováním.

Tyto setkávání jsou o zasvěceních a živých vzkazů pro cestu. V této cestě se otevírají vysoké světelné cesty a tím dochází k uvolnění a zároveň vstřebávání do cesty a tedy, co je třeba rozvíjet. Vnímat svou cestu hlouběji v esencích světla. 9 Zasvěcení je cesta duše a její prozření ve své cestě k sobě a ke všem okolnostem, obsahu a formě. Sjednocování duše a těla s cestou Boží. Naše setkávání je duševno – duchovní rozvoj, rozbor. Tedy každé zasvěcení vede k hlubšímu vnímání nás samých, a tedy ke skvělému spojení těla a duše. Tedy uvolňování hrubých struktur v sobě a kolem sebe, chybných nastavení, které se většinou vlečou věky. Zasvěcování duše nás nastavuje k synchronnímu stavu sebe a nastavuje na vyšší energie a samotný proud života.

Vnímání svého přirozeného stavu.

Každým setkáním v těchto zasvěceních nacházíte hlubší cestu k sobě. Zasvěcováním, rozborem a živým textem přicházejí během této cesty proměny v obrození duše, jdoucí ke světlu, tedy vnímání svého života a koncentrace na něj. Tyto zážehy nás otevírají k hlubokým schodům k Božímu stavu. Vytrhování s temného smýšlení a temných obalů. Tedy duše se zde otevírá k vysokým tonům a řešíme zde vše, co je potřeba. Zároveň duše udržuje tělesné nohy v cestě za světlem. Vždy se v každém sezení projevuje individualita, a tak mnohé se děje přímo v sezeních a nejde tedy zde vše vypisovat. Tak jest u všech. Zároveň toto sezení jsem mohl otevřít až od roku 2023 kde mi bylo umožněno již plně načerpat tuto cestu jak pro své bytí tak pro ostatní.

Všechny sezení, které najdete na webu jsou mi postupně otevírány z duchovních rovin v rámci života cesty, některé byli předány již velice dávno.

Čeká nás 9 setkání. Jedno sezení je cca 3–5 hod.

199 999,- Kč

Nejnovější příspěvky

  • Každý krok pomáhá

    V nás je ta cesta. V cestě srdce k Vám […]

  • Pohledem a cestou s Tomem

    Umělá inteligence, může přinést spoustu skvělých cest . Planeta Země […]

  • Spontánní povídání s Tomem

    Zaposlouchejte se rozhovoru, kde se dozvíte o putování na Velikonoční […]