Z důvodů ochrany soukromí YouTube je potřeba načíst vaše oprávnění. Pro více informací prosím navštivte naše Zásady ochrany osobních údajů.
Přijímám

Zaposlouchejte se do tohoto online vysílání a nechte prostoupit možnosti života. On-line vysílání pro cestu života.

Pojďme se s Tomem ponořit do tohoto věku a důležitosti duchovního rozvoje každého z nás. Tom zde mluví o mimořádné transformaci a jedinečnosti každého z nás. Zaposlouchejte se nejen do slov, ale také do vibrací. V přítomnosti Toma se vždy dějí transformační procesy a uvolňuje se vibrace pro vývoj, tak se i navyšují vibrace ve vašem životě.

Takovýto duchovně otevřený člověk je tak veřejně prospěšný neboť šíří lásku a dobro k celé společnosti. Je to taková duchovní práce, která je veřejně prospěšnou. Tento člověk nemusí být ani vidět a přesto koná tolik veřejné a prospěšné práce. Každý z nás je důležitý.

Nejnovější příspěvky

Velká meditace – Nový věk

2 ledna, 2023|

Tento věk je velice výjimečný nejen pro nás, ale pro celkové nebeské sféry a celý vesmír - prostě Vše. Tato MEDITACE a rozjímání vede k hlubokému očištění srdce a smývání událostí a činů, které zatěžují ...

Vysoce vibrující meditace

25 prosince, 2022|

Ponořte se do této hluboké meditace, která nás vede k osvěžení a k velké vibraci pro nový rok. Ponořte se k této výjimečné Bohyni. Je velkou cestou, dovolte si vstoupit do nového roku očištěni a ...