Z důvodů ochrany soukromí YouTube je potřeba načíst vaše oprávnění. Pro více informací prosím navštivte naše Zásady ochrany osobních údajů.
Přijímám

Zaposlouchejte se do tohoto online vysílání a nechte prostoupit možnosti života. On-line vysílání pro cestu života.

Pojďme se s Tomem ponořit do tohoto věku a důležitosti duchovního rozvoje každého z nás. Tom zde mluví o mimořádné transformaci a jedinečnosti každého z nás. Zaposlouchejte se nejen do slov, ale také do vibrací. V přítomnosti Toma se vždy dějí transformační procesy a uvolňuje se vibrace pro vývoj, tak se i navyšují vibrace ve vašem životě.

Takovýto duchovně otevřený člověk je tak veřejně prospěšný neboť šíří lásku a dobro k celé společnosti. Je to taková duchovní práce, která je veřejně prospěšnou. Tento člověk nemusí být ani vidět a přesto koná tolik veřejné a prospěšné práce. Každý z nás je důležitý.

Nejnovější příspěvky

Doba se změnila

4 prosince, 2022|

Evoluce Ducha ,Duše ,Těla nám otevírá mimořádné možnosti. Je třeba vyzařovat v jednotě a používat toky realit. Co je skutečná realita ? To už je na Vás čemu uvěříte ve své cestě.

Vonět láskou

23 listopadu, 2022|

Láska je tak vzácná a nádherná, že kolikrát i mé tělo žije nad zemí a duše a duch létá s anděly a žije v tom Božském prostoru jednoty. To dítě v nás je život zázračného ...

Přítomnost cesty

20 listopadu, 2022|

Tom Borl zde mluví o důležitosti každého dne. Je jen tento den a žádný jiný a ten den je důležitý naplňovat. Celou audioknihu pod názvem Tomášovo přikázání naleznete na webu a zde naleznete 13 důležitých ...