Země je stejně živá, jako my a měli bychom se také podle toho chovat. Ona nás kolíbá na této životní pouti. Je to náš domov, musíme si uvědomit, že k ní musíme přistupovat s tou největší péčí, láskou. Vše co nám dává, tu krásu, která je všude kolem nás, jí také musíme vracet.

Představte si svůj dům, byt, který by vám neustále někdo ničil, to by se vám asi také nelíbilo. Když se ale podíváme, tak my to vlastně dnes a denně dovolujeme, že si vlastně necháme náš domov ničit. Musíme pochopit, že kdyby nebylo Matky Země, tak žádný domov není, to je třeba si uvědomit. My všichni jsme dostali dar Matku Zemi a měli by jsme k ní také přistupovat, jako ke své láskyplné Matce, a je na této Zemi tolik Zázraků.

Dnes, než jsem začal psát tyto řádky, jsem cítil a cítím velkou bolest Země v jejich útrobách. Je to nepopsatelný pocit, který by jsme měli zažít všichni, abychom pochopili, co jí děláme. Naše lidstvo si jí vůbec neváží, jen pár lidí, kteří sami na to nestačí a upozorňují na to, co se děje.

Takže vás žádám, abychom začali posilovat Matku energiemi lásky, energiemi síly, ale i v běžném životě se začali víc zajímat, kdo nejvíce ubližuje i ničí náš krásný domov.

Vyzývám tou největší láskou, pojďme hýčkat tuto krásnou Zemi, tak jako jsme i my, je ona, pojďme s ní souznít v harmonii. Pocit bolesti, který cítím od Matky Země je veliký.

Tohle je pro tebe:

Matko Země, svítím k tobě s láskou a ta tě prozařuje a zahaluje do bezpodmínečné lásky a věčného světla. Posiluji tvou energii a sílu, nechť tvá bolest utichne. Propojuji se s tebou a zároveň otevírám celé své srdce, které k tobě září a děkuje ti za tvoji životní energii a krásu.

Posílám vibraci uzdravení. Tak se staň.

S LÁSKOU

 

 

 

Nejnovější příspěvky

  • Každý krok pomáhá

    V nás je ta cesta. V cestě srdce k Vám […]

  • Pohledem a cestou s Tomem

    Umělá inteligence, může přinést spoustu skvělých cest . Planeta Země […]

  • Spontánní povídání s Tomem

    Zaposlouchejte se rozhovoru, kde se dozvíte o putování na Velikonoční […]