Z důvodů ochrany soukromí YouTube je potřeba načíst vaše oprávnění. Pro více informací prosím navštivte naše Zásady ochrany osobních údajů.
Přijímám

Cesta lásky je zároveň cesta štěstí.Vnímání svého života v poznání lásky a štěstí. Vnímám jak moc se v našich životech vyhejbáme cestě štěstí a jak je důležité se na ni vracet. Probuzené štěstí je online či osobní setkávání které vám pomůže stát v této vibraci a kráčet v ní. My jsme tou vibrací, nestůjme ve stojatých vodách. Jsme tady pro růst a poznání lásky a štěstí. Probuzené štěstí najdeš v osobních sezeních.

Nejnovější příspěvky

Doba se změnila

4 prosince, 2022|

Evoluce Ducha ,Duše ,Těla nám otevírá mimořádné možnosti. Je třeba vyzařovat v jednotě a používat toky realit. Co je skutečná realita ? To už je na Vás čemu uvěříte ve své cestě.

Vonět láskou

23 listopadu, 2022|

Láska je tak vzácná a nádherná, že kolikrát i mé tělo žije nad zemí a duše a duch létá s anděly a žije v tom Božském prostoru jednoty. To dítě v nás je život zázračného ...

Přítomnost cesty

20 listopadu, 2022|

Tom Borl zde mluví o důležitosti každého dne. Je jen tento den a žádný jiný a ten den je důležitý naplňovat. Celou audioknihu pod názvem Tomášovo přikázání naleznete na webu a zde naleznete 13 důležitých ...