Vnitřní svět a jeho žití, je tam vlastně vše obsaženo: MÍR, HARMONIE, DOKONALOST, TVOŘIVOST, JEDNOTA, RADOST, ŠTĚSTÍ, POKORA atd. Věřte, že co jde z našeho nitra je trvalé, je to v nás ukotvené a nic to nedokáže ovlivnit, to je opravdu základ i pro vytváření svého života a jeho pochopení. Vše je v nás obsaženo, vybudováno, vše se musí ukotvit, aby to trvale v nás zůstalo.

To je důležité, víte, tohoto trvalého míru a blaženosti v nás dosáhnout, to má pak vliv na vše kolem nás a to je opět ta cesta nitra. Víte, šel jsem do hloubky a opravdu je důležité si vše v sobě vybudovat. Dejme tomu, že někdo napíše knihu o duši, ale u každého je výklad jiný, takže každá kniha je jiná a pak je člověk zmatený, jak to tedy je. No a já cítím, že je určitě dobré vědět, ale někdy se snažíme pronikat až moc a vše pojmenovávat atd, to není důležité, to se dostáváme do zmatku. Každý máme jiné vnímaní, proto je důležité být v nitru správně a ukotven, abych dokázal rozeznávat a ne být ještě víc zmatený.
Já si myslím a tak to cítím, že třeba když už jsem psal o té duši, pojmenovávat, kde se duše nachází nebo jestli je bůh takový atd. tak cítím, že je to pojmenovávání a vše je neustálá transformace, tak také cítím, že než stále pojmenovávat, tak jít skutečně do hloubky, hledat to v sobě, protože tam to je a až to najdete, tak víte a pak také dojdete k závěru, že není třeba pojmenovávat, jestli je duše v srdci, v solaru nebo kdekoliv v nás. Co osoba to názor a vzniká zmatek.
A PROTOŽE VY UŽ TÍM JSTE A TO UŽ SE POJMENOVÁVAT NEMUSÍ, TO UŽ SE ŽIJE, TO JE TO TRVALÉ POZNÁNÍ. ROZUM NA TO NESTAČÍ POJMENOVAT JAK TO JE, DŮLEŽITÉ JE CÍTIT A VĚŘTE, ŽE VŽDYCKY NÁM BUDE NĚJAKÁ TA KOMNATA DUCHOVNÍHO SVĚTA A JEHO PROJEVŮ UZAVŘENA, TAK CO SE TRÁPIT. TAK MILÍ PŘÁTELÉ, NENÍ TŘEBA POJMENOVÁVAT, KDE CO JE A TAK, ALE JÍT DO HLOUBKY A ŽÍT TO A TÍM UŽ JSTE, TÍM JSTE TO POJMENOVALI A TO JE TO ONO ŽÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍT TO.

Tom

Nejnovější příspěvky

  • Každý krok pomáhá

    V nás je ta cesta. V cestě srdce k Vám […]

  • Pohledem a cestou s Tomem

    Umělá inteligence, může přinést spoustu skvělých cest . Planeta Země […]

  • Spontánní povídání s Tomem

    Zaposlouchejte se rozhovoru, kde se dozvíte o putování na Velikonoční […]