Velké neznámé probuzení

Kdybyste se v kráse a jakési náhodě rána probudili a zjistili, že už nevíte, co si přát tak si vyberte Velké neznámé probuzení.

Toto velké neznámé probuzení je pro ty z vás, kteří se chtějí vydat do prostoru, kde se vše bude dít v tu danou přítomnost a budete se vše dozvídat vždy nepředvídatelně. Je to cesta horizontální, tedy čeká nás spolu mnoho poznání v tomto prostoru, který bude veden nečekaně a neznámě. Tedy vytrhování do vyšších stavů a určité bezčasovosti a neřízení. Čeká nás cesta vertikální a vstupování do cest zasvěcení, které na těchto stránkách nejsou zapsané, je to cesta duchovních plání.

Je to pro ty z vás, kteří svou hmotu mohou proměnit za něco, co je za tím vším.

Je to cesta pro ty z vás, kteří chtějí vystoupit ze zajetých kolejí a nebraní vám hmota a zároveň dokážete vstoupit do prostoru, který nebudete řídit, naopak vstoupení do neznámého a volného. Přátelé je to Velké neznámé probuzení, které je plné zážitků, které Vás posunou, ale také je zde prostor pro nevšední vývoj Vás samých, poznávání se a zároveň vstoupení do sezeních a zasvěcení, které jsou právě neznámé a nejsou uvedeny ani v osobních sezeních, vše je tajemství zážitků a duchovního, osobního rozvoje,a proto nemohu napsat nic, protože to by nebylo to Tajemství, ale věřte, že tato cesta, stojí za to.

Věnuji se lidem více jak 17 let, pokud se pro toto setkávání rozhodnete a třeba mě úplně neznáte, najděte si videa či o Mě a navnímejte si mě. Rozhodněte se. V našich životech je vzácnost času, pokud chcete poznat nejen sebe, ale také cestu zážitků v prostoru nevšednosti a neznámého probuzení v tajemství a seznamu překvapení, které na vás budou čekat, přijdou vždy, kdy vy, nic vědět nebudete.

Nemohu k tomu napsat více, ale jen to, že zde není specifikováno nic. Věřte v tom je ta krása. Spolu se ponoříme do cesty zázraků, přání, zážitků a rozvoje vás samých.

Je to pro ty z vás, kterým nebrání hmota a čas a chtějí si dopřát nevšední cestu, která bude rozšiřovat vaše bytí a posune vás tam, kam ani nečekáte. Poznáte, co vše je možné, je to mimořádné setkávání a cesta, která vás promění a zažijete tolik věcí, zážitků, změn a proměn.

Čekejte samou změnu a otevřete se všemu, nechte se překvapovat. Pojďme vstoupit do cesty duchovních plání.

Co je od Vás potřeba?

Mít hlavně čas.

Čas, který je potřeba je 60 dní.

V tomto čase je třeba, aby zde byla připravenost z vaší strany, zároveň nečekat.

Čeká vás nezapomenutelných 60 dní v rozsahu zážitků, duchovního, osobního, duševního rozvoje.

Jakmile se vše pro cestu z vaší strany stane. Buďte připraveni, protože naše cesta se tím okamžikem začíná.

Každý je jedinečný, a tak i cesta setkávání bude velice individuální.

Je to pro někoho, kdo nesbírá hmotu, nebo ji již sbírat nepotřebuje a chce se vydat na cestu poznaní a zážitků.

Vyrovnávací hodnota je za jednu osobu

V této cestě max 2.

Tak pojďte cesta se začíná, jste připraveni?

Po rozhodnutí mě kontaktujte na tento tel: 774914127

Vyrovnávací hodnota 3 499 000,-