Z důvodů ochrany soukromí YouTube je potřeba načíst vaše oprávnění. Pro více informací prosím navštivte naše Zásady ochrany osobních údajů.
Přijímám

Tom Borl si přenesl probuzené vědomí do této cesty života. Tím jak jsem si přenesl vědomé bytí tak jsem věděl jakou cestou mám jít a tedy nejít. Cesta je autentická a zcela přítomná v tomto životě neboť několik životů vědomě na tom pracuji a tak bylo třeba jaksi sám sebe v novém obleku nainhalovat a vědomě tak naplnit tělsnost aby se tak dalo vše do pohybu. Od mala vnímám a cítím to nehmotné než to hmotné. Věděl jsem že už se nebudu vydávat na cesty které jsem prošel v předchozích cestách životů. Věděl jsem a cítil kde je má cesta, sám v sobě v tom probuzeném přeneseném stavu. Jaksi jsem jen tělesnou otázkou nasměroval tělo, ale tato otázka byla součástí PROBUZENÉHO vědomí. Vše se jaksi uvádělo vědomě do pohybu. Věděl jsem jaké cesty a lekce se dávají do pohybu a co je třeba udělat aby se zcela probuzené vědomí v upamatovatelnosti naplno otevřelo. Jen vnitřní cesta, vyčkávání na plné vylití bylo potřebné protože jsem věděl co přesně dělám , tedy nechal jsem otevřenou cestu a vědění pro tuto současnou. Nechť je vám třeba má cesta inspirací.

Nejnovější příspěvky

Doba se změnila

4 prosince, 2022|

Evoluce Ducha ,Duše ,Těla nám otevírá mimořádné možnosti. Je třeba vyzařovat v jednotě a používat toky realit. Co je skutečná realita ? To už je na Vás čemu uvěříte ve své cestě.

Vonět láskou

23 listopadu, 2022|

Láska je tak vzácná a nádherná, že kolikrát i mé tělo žije nad zemí a duše a duch létá s anděly a žije v tom Božském prostoru jednoty. To dítě v nás je život zázračného ...

Přítomnost cesty

20 listopadu, 2022|

Tom Borl zde mluví o důležitosti každého dne. Je jen tento den a žádný jiný a ten den je důležitý naplňovat. Celou audioknihu pod názvem Tomášovo přikázání naleznete na webu a zde naleznete 13 důležitých ...