logo-mini

Únor 2018 ZAČÍNÁME – Vdechni jasný směr svému životu

Sdílejte stránku se svými přáteli na sociálních sítích.

Únor 2018 ZAČÍNÁME – Vdechni jasný směr svému životu

Cyklus seminářů pod vedením Tomáše Borla začíná 25.2.2018 v 9.00 hodin. 

Cesta je pro ty, kteří chtějí poznat a nasměrovat svůj život a dosáhnout rovnováhy a štěstí. To štěstí a síla je v tobě. Máš v sobě mnoho darů, poznej je. Máš v sobě skryté vlohy. Viď svou cestu jasně. Je to cesta k plnému a šťastnému životu, ale čeká nás mnoho práce, ale také mnoho bude vykonáno a tak zcela projdeš proměnou. Pojď ve svém vědomí vytvořit zahradu, která plodí a život je tak smysluplný a jasný. Prožívej jasnost svého života a nežij v bouři. Skutečný zdroj štěstí je v tobě, poznej a zažehni sám sebe pro svůj život, kde je věčná spokojenost a umění pracovat a dosáhnout jasné cesty života. Ať jsou naše životy krásné. Je to důležité. Tím se všem pak žije lépe.

 • Splň svou životní cestu a poznej své dary a možnosti.
 • Dosáhni rovnováhy.
 • Vytvářej ve své životní pouťi krásné myšlenky.
 • Vytvářej čistotu a radost.
 • Vytvářej ve svém vědomí možnost čehokoliv.
 • Vytvářej svůj život kvalitní a hodnotný.
 • Vstup sám k sobě a započni proměnu své cesty.
 • Vše, co hodnotného vytvoříš, ti změní život.
 • Proměnit svůj život a konat v něm živě, bděle a šťastně.

Budeme proměnovat cestu, aby docházelo k životnímu osvícení, a to je život, který se zná a koná a je zcela naplněn. Je to moudrost a plnost krásy, která vytváří hodnotný a kvalitní život a energie. A kretivita bude tvou cestou. Měj více energie pro svou cestu, konej svou cestu, sám sebe. Vyrosteš a prorosteš sám k sobě a rozkveteš snadno a lehce, a tak i tvůj život bude mnohem lehčí. Vytvoříš život, který je spokojený. Konej svůj život s láskou, najdi svůj život, ty nekonečné možnosti jsou v tobě a kolem tebe. Buď nalaďený na to, co je ve tvém životě podstatné. Soustřeď se na podstatné události, které vedou k jasné a životní harmonii. Poznej klíč ke svému životu, odemkni se. Je třeba uzrát a umět žít svůj život a tak se naladit, že v životě kouzlíš. Pojď rozzářit svou cestu. Pojď rozzářit své slunce života. Máš v sobě mnoho vnitřního světla, síly a inspirace, tak pojď toto vše probudit. Toto vše nás čeká, těším se na každého z vás.

 • Pojďte vstoupit na cestu, kde je trvalé štěstí a tato cesta vede k blaženému bytí.
 • Pojďte se otevřít své vnitřní zahradě, do které vstupují jen ty kvalitní a hodnotné události.
 • Pojďte se otevřít svému životu a najít tak svou životní pouť.
 • Pojďte otevřít svou životní sílu, naučte se ji směrovat ke šťastnému a blaženému životu.
 • Pojďte se otevřít své životní a duchovní pouti a zcela stát v čisté cestě.
 • Pojďme vyprázdnit cestu myšlenek a programů, které tak již přetékají a ženete za stínem svých myšlenek.
 • Pojďte najít trvalý klid, který vychází zevnitř, to není dostatek materiální.
 • Pojďte více nacházet svůj čas, který každému byl dán pro svou životní pouť.
 • Pojďme ten čas proměnit na sebepoznání a tím hluboké porozumění sobě a postupné pronikaní světla, které bude prozařovat mou cestu tak, že vím co konám a kam chci směrovat.

Cesta je pro ty, kteří chtějí proniknout hlouběji sami k sobě a tím dosahovat procitnutí a využívat své vědomí pro svou cestu tak, aby vedlo ke krásné cestě a tím rozvinul své bytí tak, že se staneš řidičem své životní pouti. Najdi odvahu ke svému probuzení. Pochopte své životní lekce, které k vám přichazely či přicházejí. Vydáme se na cestu, kde ty se budeš stávat mistrem a tvé srdce se bude vylévat k životu a bude rozpouštět ty části, které již nepotřebuješ. Pojď najít svou cestu v každodenním životě a uměj žít štěstí v každodenním životě. Pojď najít klid ve své cestě. Najdeš sám sebe v každodenním životě a tím mu porozumíš a otevřeš se životu, který si zasloužíš. Jen je třeba vnitřní práce, aby si neprohrával ve hře života, ale stal se probuzeným a dobrým životem, který je tvým mistrovským dílem. Staň se mistrem pro svou cestu. Staň se právě tím, čím chceš. Zažij vnitřní radost. Pojď sebe tvořit. Pojď uctít svůj život, pojď pokleknout před oltářem vlastního života, pojď se otevřít tomu, co tě přesahuje a budou se dít zázraky. Pojď rozvinout své vědomí a pojď až za myšlenky a stíny. Pojď nahlédnout do sebe. Proměň se. Pojď vkročit do změny a pojď dojít k vyrovnanému životu. Pojď se zaměřit na to dobré. Pojď dostatečně pečovat o své bytí a vědomí. To, co vytváříš, je tvé. Pojď dosáhnout trvalých stavů sebe, abys byl životem poznaným a šťastným. Otevřeme tvou cestu a půjdeme vytrvale, aby vše, co spolu otevřeme pro tvou cestu, tě tak krásně vedlo dál. Než půjdeme k vnitřním zasvěcením, je třeba vstoupit do poznání tebe, abych připravil prostor pro tyto vzácnosti. Rozvíjet také duchovní oblasti a krajiny, které jsou zásobárnou nekonečného světla.

V kráse života Tom ❤


Zájemci hlaste se na telefonu +420 774 914 127 nebo e-mailu borl5@seznam.cz

Čeká nás 6 zásadních dní pro váš život. Vkročte do této cesty naplno.

Termíny: 

3.3 .2018 v 10 – 18 hod
10.3. 2018 v 10 – 18 hod
18.3. 2018 v 9 – 17 hod
24.3. 2018 v 10 – 18 hod
31.3.2018 v 10 – 18 hod

Zápisné do této cesty je 7.000 Kč, které pošlete na účet 3741194379/0800, do zprávy pro příjemce napište záloha semináře 2018 , doklad o zaplacení zálohy vám bude vystaven a poslán. Záloha je nevratná a to na pokrytí nákladů. Věřím však, že kdo se rozhodne, nebude měnit, rozhodnutí je důležité. V ceně jsou teplé nápoje, teplý vegetariánský oběd a ovoce.

Pro platby ze zahraničí:
IBAN CZ76 0800 0000 0037 4119 4379
BIC (SWIFT) GIBACZPX

Celková cena je 18.000,- Kč vč 21% DPH za celý seminář. (Možné i formou splátek, poslední částka za seminář by měla být připsána do 10.2. 2018).

Místo konání:
Jemný svět (www.jemnysvet.cz)
Chopinova 1529/10
Praha 2 – Vinohrady
120 00

(najdete na klidném místě, v bezprostředním sousedství Riegrových sadů)

 • spojení MHD: metrem na Náměstí Jiřího z Poděbrad (A) a následně cca 5 minut pěšky, tramvaj č. 11, 13 do zastávky Vinohradská tržnice a pak cca 5 minut pěšky


Zanechat komentář