Z důvodů ochrany soukromí YouTube je potřeba načíst vaše oprávnění. Pro více informací prosím navštivte naše Zásady ochrany osobních údajů.
Přijímám

Tom Borl procestoval kus světa, právě proto aby poznal různé kultury a lidi. Rád vnímám duše v různých oblecích.Vnímat proč přicházejí a jak jsme všichni důležitý. Všichni jsme na cestě a je zde krásná rozmanitost a duše si vybírá a dostává mnoho možností prožitku. Navštívil jsem Srí Lanku kde jsem prožil 1 rok, Barma kde jsem prožil 5 měsíců, Laos, Cambodia, Jordánsko, Egypt, Vietnam, Trinidad, Tobago, New York, Maledivy, Dubai, Švédsko, Marrákeš, Dauhá, Kypr, Rhodos, Houston, Brusel, Santiago de Chile, Velikonoční ostrov. Jsme jednou cestou lidstva a duší.Jsme jednota a sounáležitost.

Krásnou cestu životem k Vám Tom.

Nejnovější příspěvky

Doba se změnila

4 prosince, 2022|

Evoluce Ducha ,Duše ,Těla nám otevírá mimořádné možnosti. Je třeba vyzařovat v jednotě a používat toky realit. Co je skutečná realita ? To už je na Vás čemu uvěříte ve své cestě.

Vonět láskou

23 listopadu, 2022|

Láska je tak vzácná a nádherná, že kolikrát i mé tělo žije nad zemí a duše a duch létá s anděly a žije v tom Božském prostoru jednoty. To dítě v nás je život zázračného ...

Přítomnost cesty

20 listopadu, 2022|

Tom Borl zde mluví o důležitosti každého dne. Je jen tento den a žádný jiný a ten den je důležitý naplňovat. Celou audioknihu pod názvem Tomášovo přikázání naleznete na webu a zde naleznete 13 důležitých ...