Tavení srdce

Tom Borl se věnuje rozkvětu srdce více, jak 17 let a odhalil, tak mnohá tajemství samotné fyzické cesty srdce – jako orgánu, tak duševního stavu srdce a absolutně nejvyššího duchovního stavu srdce.

Cesta, které se věnuje je cestou lásky, ale také jak si zkvalitnit život a dosahovat, tak růstu v životě až po ty duchovní pláně srdce.

Srdce je velkým tajemstvím, ale hlavně skutečnou energií, která taví hmotu a proměňuje životy.

Srdce je nejrychlejší energií a otevírá se do mnoha stavů.

Najdete zde také najdete hloubkové meditace srdce, které budete prožívat každý den po dobu 11 min a to po dobu 11 dní.

Tyto meditace vás povedou k hlubokému sjednocení a tedy k jedné frekvenci srdce.

Srdce je tím klíčem a vím to mnoho let a životů.

Srdce naprosto uvolňuje a vyzařuje stav, který proměňuje naše životy tím, že skrze srdce proudí i velice silně stav duše a ducha a to je přímo v hluboké síle světla a to taví hmotu.

Srdce vyzařuje naprostou jedinečnost duše a hluboké esence pravdy a to se naprosto vyzařuje do samotné reality. Srdce slévané z duší vyzařuje naprosto jedinečný stav bez strachu a frekvence je tak silná, že ohýbá hmotu.

Duše vede hmotu a poté nad ní vítězí. Srdce je stav, co nás přesahuje a žít v něm je zázrak.

Srdce v různých pohybech a stavech vyzařuje naprosto jedinečnou frekvenci naplnění.

Srdce je darem od tělesné úrovně po slévanou úroveň duše a výjimečný stav ducha.

V těchto meditacích jde aspoň o to dosáhnout sjednocení a určité stability života a naplnění, ale vše se dá rozvíjet dál.

Tom


Milý Tome! Dnes se stalo něco zvláštního. Vnímám Tě jako anděla lásky. A dnes, když jsem Ti posílal novoročenku, zůstávala mi v srdci znít Tvá slova o lásce. Šel jsem trošku poklidit v kuchyni a zapnul jsem si televizi, abych měl k práci co poslouchat. Na jedné stanici se objevil film a čímsi mne zaujal. Nechal jsem ho běžet a po chvíli mou pozornost uchvátil tak, že jsem se zůstal dívat. Byl o muži, který svým darem, slova dával naději a cíl životům mu zcela neznámých lidí. Psal i malá psaníčka, která rozdával lidem, které potkal, a kteří byli nešťastní. Nemohu prozradit nic víc, protože by smysl celého filmu byl napřed poodhalen, což by byla škoda. Ten film byl o tom, co děláš, a já ho polovinu probrečel. Tak kouzelný byl…. Nic v životě není náhoda. Vím, že láska, kterou rozdáváš, se nikdy neztratí, a že se na svých křídlech rozletí ke všem srdcím, které ji potřebují. Moc moc Ti děkuji za vše krásné osvobozující, co nám předáváš. A jen pro případ, že by ses na ten film rád podíval – jmenuje se „Pisatel“ a běžel dnes na Film Box Extra v 8:45. Buď požehnán! Míla


I já jsem šťastná, že jsi s námi Tome. Děkuji ti za tvoje pozitiva. Motivuješ každého. Ivana


Překrásné! Děkuji Vám za všechny Vaše láskyplné vzkazy pro duše. Dana

Nejnovější příspěvky

Každý krok pomáhá

13 května, 2024|

V nás je ta cesta. V cestě srdce k Vám Tom

Pohledem a cestou s Tomem

22 dubna, 2024|

Umělá inteligence, může přinést spoustu skvělých cest . Planeta Země je krásná a na ni jsou lidé a jaký si to uděláme, takové to budeme mít. V Americe je Spousty skvělých lidí, mají spoustu nápadů ...

Spontánní povídání s Tomem

25 února, 2024|

Zaposlouchejte se rozhovoru, kde se dozvíte o putování na Velikonoční ostrov, ale také povídání o rozvoji člověka a mnoho dalšího. Tom Borl se více jak 18 let věnuje osobním sezením, přednáškám atd. Sám se samotnému ...