Z důvodů ochrany soukromí YouTube je potřeba načíst vaše oprávnění. Pro více informací prosím navštivte naše Zásady ochrany osobních údajů.
Přijímám

Tavení srdce

Tom Borl se věnuje rozkvětu srdce více, jak 15 let a odhalil, tak mnohá tajemství samotné fyzické cesty srdce – jako orgánu, tak duševního stavu srdce a absolutně nejvyššího duchovního stavu srdce.

Cesta, které se věnuje je cestou lásky, ale také jak si zkvalitnit život a dosahovat, tak růstu v životě až po ty duchovní pláně srdce.

Srdce je velkým tajemstvím, ale hlavně skutečnou energií, která taví hmotu a proměňuje životy.

Srdce je nejrychlejší energií a otevírá se do mnoha stavů.

Najdete  zde také najdete hloubkové meditace srdce, které budete prožívat každý den po dobu 11 min a to po dobu 11 dní.

Tyto meditace vás povedou k hlubokému sjednocení a tedy k jedné frekvenci srdce.

Srdce je tím klíčem a vím to mnoho let a životů.

Srdce naprosto uvolňuje a vyzařuje stav, který proměňuje naše životy tím, že skrze srdce proudí i velice silně stav duše a ducha a to je přímo v hluboké síle světla a to taví hmotu.

Srdce vyzařuje naprostou jedinečnost duše a hluboké esence pravdy a to se naprosto vyzařuje do samotné reality. Srdce slévané z duší vyzařuje naprosto jedinečný stav bez strachu a frekvence je tak silná, že ohýbá hmotu.

Duše vede hmotu a poté nad ní vítězí. Srdce je stav, co nás přesahuje a žít v něm je zázrak.

Srdce v různých pohybech a stavech vyzařuje naprosto jedinečnou frekvenci naplnění.

Srdce je darem od tělesné úrovně po slévanou úroveň duše a výjimečný stav ducha.

V těchto meditacích jde aspoň o to dosáhnout sjednocení a určité stability života a naplnění, ale vše se dá rozvíjet dál.

Tom


Milý Tome! Dnes se stalo něco zvláštního. Vnímám Tě jako anděla lásky. A dnes, když jsem Ti posílal novoročenku, zůstávala mi v srdci znít Tvá slova o lásce. Šel jsem trošku poklidit v kuchyni a zapnul jsem si televizi, abych měl k práci co poslouchat. Na jedné stanici se objevil film a čímsi mne zaujal. Nechal jsem ho běžet a po chvíli mou pozornost uchvátil tak, že jsem se zůstal dívat. Byl o muži, který svým darem, slova dával naději a cíl životům mu zcela neznámých lidí. Psal i malá psaníčka, která rozdával lidem, které potkal, a kteří byli nešťastní. Nemohu prozradit nic víc, protože by smysl celého filmu byl napřed poodhalen, což by byla škoda. Ten film byl o tom, co děláš, a já ho polovinu probrečel. Tak kouzelný byl…. Nic v životě není náhoda. Vím, že láska, kterou rozdáváš, se nikdy neztratí, a že se na svých křídlech rozletí ke všem srdcím, které ji potřebují. Moc moc Ti děkuji za vše krásné osvobozující, co nám předáváš. A jen pro případ, že by ses na ten film rád podíval – jmenuje  se „Pisatel“ a běžel dnes na Film Box Extra v 8:45. Buď požehnán! Míla


I já jsem šťastná, že jsi s námi Tome. Děkuji ti za tvoje pozitiva. Motivuješ každého. Ivana


Překrásné! Děkuji Vám za všechny Vaše láskyplné vzkazy pro duše. Dana

Nejnovější příspěvky

Vonět láskou

23 listopadu, 2022|

Láska je tak vzácná a nádherná, že kolikrát i mé tělo žije nad zemí a duše a duch létá s anděly a žije v tom Božském prostoru jednoty. To dítě v nás je život zázračného ...

Přítomnost cesty

20 listopadu, 2022|

Tom Borl zde mluví o důležitosti každého dne. Je jen tento den a žádný jiný a ten den je důležitý naplňovat. Celou audioknihu pod názvem Tomášovo přikázání naleznete na webu a zde naleznete 13 důležitých ...

Cesta je živá – sezení

17 listopadu, 2022|

Něco k sezením Osobní stránka určená k výběru sezení či delšího setkávání je už minulostí protože i má cesta se rozvíjí a tak i samotná setkaní a sezení se stále posouvají. Tom Borl se věnuje ...