Z důvodů ochrany soukromí YouTube je potřeba načíst vaše oprávnění. Pro více informací prosím navštivte naše Zásady ochrany osobních údajů.
Přijímám

Štěstí je tak skutečné. Naprosto mění náš život, pokud se ocitne v naší blízkosti. Svou vibrací přemění realitu, aby se zcela toto štěstí uskutečnilo. Štěstí je tak skutečné a jsou jakési dva druhy štěstí. Jedno se vyznačuje, kdy mu jdeme, jakoby naproti a děláme v hmotě kroky, které však v energetické realitě vytváří ty správné spojení a tím se vše uvede do pohybu. Je tady, ale také role vyšších stavů bytí a proč právě tohoto štěstí bylo dosáhnuto.

Druhé se vyznačuje, také vysokým stupněm vibrací a není dosáhnuto žádným krokem, ale vysokou milostí. Štěstí je naprosto živý stav, který vychází ze srdce a uvolňuje se v různých formách a procesech.

Cesta srdce je živá a jdu ji v této cestě více, jak 15 let a mnoho cest dávných a od mala vnímám krajinu a nitro živého srdce. Je to výjimečný stav, zde čtu frekvence štěstí jestli se k nim blížíme, či naopak vzdalujeme. Živý stav srdce nám otevírá vysoký stupeň života a rozšířenou realitu.

Tom

Nejnovější příspěvky

Velká meditace – Nový věk

2 ledna, 2023|

Tento věk je velice výjimečný nejen pro nás, ale pro celkové nebeské sféry a celý vesmír - prostě Vše. Tato MEDITACE a rozjímání vede k hlubokému očištění srdce a smývání událostí a činů, které zatěžují ...

Vysoce vibrující meditace

25 prosince, 2022|

Ponořte se do této hluboké meditace, která nás vede k osvěžení a k velké vibraci pro nový rok. Ponořte se k této výjimečné Bohyni. Je velkou cestou, dovolte si vstoupit do nového roku očištěni a ...