Štěstí je tak skutečné. Naprosto mění náš život, pokud se ocitne v naší blízkosti. Svou vibrací přemění realitu, aby se zcela toto štěstí uskutečnilo. Štěstí je tak skutečné a jsou jakési dva druhy štěstí. Jedno se vyznačuje, kdy mu jdeme, jakoby naproti a děláme v hmotě kroky, které však v energetické realitě vytváří ty správné spojení a tím se vše uvede do pohybu. Je tady, ale také role vyšších stavů bytí a proč právě tohoto štěstí bylo dosáhnuto.

Druhé se vyznačuje, také vysokým stupněm vibrací a není dosáhnuto žádným krokem, ale vysokou milostí. Štěstí je naprosto živý stav, který vychází ze srdce a uvolňuje se v různých formách a procesech.

Cesta srdce je živá a jdu ji v této cestě více, jak 15 let a mnoho cest dávných a od mala vnímám krajinu a nitro živého srdce. Je to výjimečný stav, zde čtu frekvence štěstí jestli se k nim blížíme, či naopak vzdalujeme. Živý stav srdce nám otevírá vysoký stupeň života a rozšířenou realitu.

Tom

Nejnovější příspěvky

Mír je

17 září, 2023|

Je to cesta kde je dobře. Tom

Miluji

8 července, 2023|

Láska je krása a skutečně nás skutečně uvádí do pravdy života a poznání. Láska je květ pro všechny. Miluji Tom

Číše strachu a lásky

21 června, 2023|

Tom Borl zde mluví o tom jak LÁSKA dokáže proměnit vše. Mluví zde ve zkušenostech neboť se věnuje lidem v sezeních více jak 17 let a tak poznal mnoho strachů, které lidi v sobě nosí. ...