Štěstí je tak skutečné. Naprosto mění náš život, pokud se ocitne v naší blízkosti. Svou vibrací přemění realitu, aby se zcela toto štěstí uskutečnilo. Štěstí je tak skutečné a jsou jakési dva druhy štěstí. Jedno se vyznačuje, kdy mu jdeme, jakoby naproti a děláme v hmotě kroky, které však v energetické realitě vytváří ty správné spojení a tím se vše uvede do pohybu. Je tady, ale také role vyšších stavů bytí a proč právě tohoto štěstí bylo dosáhnuto.

Druhé se vyznačuje, také vysokým stupněm vibrací a není dosáhnuto žádným krokem, ale vysokou milostí. Štěstí je naprosto živý stav, který vychází ze srdce a uvolňuje se v různých formách a procesech.

Cesta srdce je živá a jdu ji v této cestě více, jak 15 let a mnoho cest dávných a od mala vnímám krajinu a nitro živého srdce. Je to výjimečný stav, zde čtu frekvence štěstí jestli se k nim blížíme, či naopak vzdalujeme. Živý stav srdce nám otevírá vysoký stupeň života a rozšířenou realitu.

Tom

Nejnovější příspěvky

Každý krok pomáhá

13 května, 2024|

V nás je ta cesta. V cestě srdce k Vám Tom

Pohledem a cestou s Tomem

22 dubna, 2024|

Umělá inteligence, může přinést spoustu skvělých cest . Planeta Země je krásná a na ni jsou lidé a jaký si to uděláme, takové to budeme mít. V Americe je Spousty skvělých lidí, mají spoustu nápadů ...

Spontánní povídání s Tomem

25 února, 2024|

Zaposlouchejte se rozhovoru, kde se dozvíte o putování na Velikonoční ostrov, ale také povídání o rozvoji člověka a mnoho dalšího. Tom Borl se více jak 18 let věnuje osobním sezením, přednáškám atd. Sám se samotnému ...