Z důvodů ochrany soukromí YouTube je potřeba načíst vaše oprávnění. Pro více informací prosím navštivte naše Zásady ochrany osobních údajů.
Přijímám

Tom zde mluví o nekonečnosti života. Jsme nekonečné bytí. Mluví zde zcela vědomě jak si přenesl toto bytí a jak intenzivně pracoval aby toto světelné probuzení v této cestě oživil. Mluví zde o štěstí života a jak si svou cestu života užít. Jsme strůjci krásného života. Mluví zde tak o sezeních, které jsou živým darem tedy i web kde předává svůj život a prožitky, zkušenosti. Zaposlouchejte se do tohoto videa.

Nejnovější příspěvky

Doba se změnila

4 prosince, 2022|

Evoluce Ducha ,Duše ,Těla nám otevírá mimořádné možnosti. Je třeba vyzařovat v jednotě a používat toky realit. Co je skutečná realita ? To už je na Vás čemu uvěříte ve své cestě.

Vonět láskou

23 listopadu, 2022|

Láska je tak vzácná a nádherná, že kolikrát i mé tělo žije nad zemí a duše a duch létá s anděly a žije v tom Božském prostoru jednoty. To dítě v nás je život zázračného ...

Přítomnost cesty

20 listopadu, 2022|

Tom Borl zde mluví o důležitosti každého dne. Je jen tento den a žádný jiný a ten den je důležitý naplňovat. Celou audioknihu pod názvem Tomášovo přikázání naleznete na webu a zde naleznete 13 důležitých ...