Z důvodů ochrany soukromí YouTube je potřeba načíst vaše oprávnění. Pro více informací prosím navštivte naše Zásady ochrany osobních údajů.
Přijímám
Isis splněná přání kvetou v této Bohyni. Všechny tyto rituály, vede sama Isis, a proto nikdy nejde říct, jak vše bude probíhat. I já jsem mnohokrát překvapen, co se děje, ale každý jsme jiný a její energie ví nejlépe, co je dobré pro konkrétního člověka. Zasvěcení k této Bohyni jsou však vždy osobní. Prošel jsem skutečně do jejího chrámu z hlubokého stavu vnitřního a ta síla je obrovská.

Nejnovější příspěvky

Doba se změnila

4 prosince, 2022|

Evoluce Ducha ,Duše ,Těla nám otevírá mimořádné možnosti. Je třeba vyzařovat v jednotě a používat toky realit. Co je skutečná realita ? To už je na Vás čemu uvěříte ve své cestě.

Vonět láskou

23 listopadu, 2022|

Láska je tak vzácná a nádherná, že kolikrát i mé tělo žije nad zemí a duše a duch létá s anděly a žije v tom Božském prostoru jednoty. To dítě v nás je život zázračného ...

Přítomnost cesty

20 listopadu, 2022|

Tom Borl zde mluví o důležitosti každého dne. Je jen tento den a žádný jiný a ten den je důležitý naplňovat. Celou audioknihu pod názvem Tomášovo přikázání naleznete na webu a zde naleznete 13 důležitých ...