Z důvodů ochrany soukromí YouTube je potřeba načíst vaše oprávnění. Pro více informací prosím navštivte naše Zásady ochrany osobních údajů.
Přijímám

Srdce je jedinečný stav. Cesta srdce si tak semnou na tento svět přišla probuzená. Musel jsem v této cestě více prohlédnout tělesnost a srovnat tělo. Láska je tou jedinečnou cestou která má mnoho stavů. Naše bytí obsahuje nás samé a mnoho cest pracuji v tomto stavu srdce. Tento život jsem mohl přenést upamatování. Živé srdce přináší cestu hlubokého hoření a probuzení. Jdu jen cestou srdce. Živé srdce hoří.

Nejnovější příspěvky

Doba se změnila

4 prosince, 2022|

Evoluce Ducha ,Duše ,Těla nám otevírá mimořádné možnosti. Je třeba vyzařovat v jednotě a používat toky realit. Co je skutečná realita ? To už je na Vás čemu uvěříte ve své cestě.

Vonět láskou

23 listopadu, 2022|

Láska je tak vzácná a nádherná, že kolikrát i mé tělo žije nad zemí a duše a duch létá s anděly a žije v tom Božském prostoru jednoty. To dítě v nás je život zázračného ...

Přítomnost cesty

20 listopadu, 2022|

Tom Borl zde mluví o důležitosti každého dne. Je jen tento den a žádný jiný a ten den je důležitý naplňovat. Celou audioknihu pod názvem Tomášovo přikázání naleznete na webu a zde naleznete 13 důležitých ...