Poselství, které přináší samo světlo: Toto poselství k vám všem je ve znamení světla, které k vám přichází. Tato doba nese plno změn, již není třeba hrát hry, které nabízí svět plný svodů. Energie, která přichází, je tok, který přináší samo světlo do vašich duší a srdcí. Tato doba přináší hněv satana, který se bude o to víc snažit naplnit vás zkažeností a negativními energiemi, bude bojovat o každou duši na této Zemi i v jiných sférách připoutaných. Toto si musíte ujasnit ve svých srdcích, tato doba je boj Světla a Temnoty, tato doba je nový počin nebes, protože jen světlo, které k vám přichází, dokáže naplnit vás láskou nekonečnou a dokáže natolik otevřít, že svět by se stal rájem krásných duší, vás lidí, kteří by jste spěli k otci, váš život by byl naplněný nebesy, rostli by jste tak jak je psáno, váš život by dostal formu krásy a vy by jste pocítili věčnost stvořitele.

Jsou již na Zemi tací kde jseš i ty a směrují nejen sebe, ale i lidstvo k nastolení toku vyšších energií a změny života, jsou vyvoleni pro tento čas, kteří se stali požehnanými. Ponořte se hluboce do svých niter a slyšte hlas svého srdce a duše a kráčejte směrem k pravdě a světlu, buďte k sobě pravdiví, ale i tvrdí, aby pochybnost a semena negativních energií ve vás nerostla, nedávejte jim prostor. Světlo a otec k vám svítí, běžte a kráčejte cestou světla, jen tak přijde mír a krása světla, slyšte nás, promlouváme ke každému z vás a zároveň se probouzí každá duše a snaží se k vám dostat, aby jste je pocítili v nitru, aby se rozezněl věčný zvon pravdy a světla duše. A jsou již tací na zemi a nejen na Zemi, ale v nižších sférách mocností, který tento proud světelných energií ruší, buďte bdělí a prozařujte své nitro, jen tak nastane spása.
MODLITBA: ŽÁDÁM TĚ OTČE NEBESKÝ, STVOŘITELI VĚČNÉHO KLIDU, MÍRU A DOKONALOSTI, SVIŤ KE MĚ V TĚCHTO CHVÍLÍCH A PROZAŘUJ MĚ KE SVÉ DOKONALOSTI, ABY CELÉ SVĚTLO SE VE MĚ ROZPROSTŘELO. DĚKUJI ZA TVOU ZÁŘ, KTERÁ SE NAPLŇUJE VE TVÉM VĚČNÉM PROJEVU A JÁ DÍKY TOBĚ SVÍTÍM KE KAŽDÉMU, KDO SEŠEL Z CESTY, ABY I ON DOŠEL K VĚČNÉMU POZNÁNÍ TVÉ DOKONALOSTI. DĚKUJI TI S LÁSKOU MÉHO NITRA K TOBĚ, PROTOŽE MÉ NITRO JE PRODÝCHÁVÁNO TVOJÍ BEZMEZNOU LÁSKOU A NEUSTÁLÝM TVOŘENÍM, TVOŘÍM S TEBOU, MILUJI TĚ.

S LÁSKOU TOM

Nejnovější příspěvky

  • Každý krok pomáhá

    V nás je ta cesta. V cestě srdce k Vám […]

  • Pohledem a cestou s Tomem

    Umělá inteligence, může přinést spoustu skvělých cest . Planeta Země […]

  • Spontánní povídání s Tomem

    Zaposlouchejte se rozhovoru, kde se dozvíte o putování na Velikonoční […]