V hloubce srdce Vás zdravím. Věnuji se více, jak 17 let lidem, a to v různých životních cestách.

Rozhodl jsem se tedy,otevřít tyto sezení, neboť cesta každého z nás je vzácná, a to zcela i v manželství, v dlouhodobém vztahu atd. V životě přichází mnoho výzev, které je třeba ve vztahu či manželství překonat, být jeden pro druhého dobrým přítelem, přítelkyní a oporou. Jsme lidské bytosti, které se někdy zatoulají a najednou nevidíme cestu. Pokud se rozhodneme žít s člověkem, nebo si ho také vzít a vstoupit tak do manželství, nebo do velice dlouhého vztahu bez tohoto statutu, je to výzva pro oba. Cesta člověka je darem a když už se potkáte tak blízko, je třeba si tu cestu ulehčovat a pomáhat si, nacházet spojení srdce a lásky.

Pojďme se spolu ponořit do párové uvolněné terapie – sezení. Jsem zde veden jemnými vlákny srdce a lásky,abych vnímal každého z Vás a viděl více i v jiných vrstvách, proč určité události ve vašem vztahu fungují či ne.

V odosobněném stavu, jaksi nazřu vaše pole a jeho funkčnost a lásku, pro a proti.

Půjdeme spolu do naslouchání jeden k druhému, půjdeme do podstaty toho, co nedokážete řešit a jiné. Necháme se unášet proudem uvolnění, který do tohoto sezení vložím. Vložím vnímání do Vás obou, abych vnímal naprosto vše. Naprosto uvolněně a otevřeně. Vztahové vnímání je pro kohokoliv, kdo chce kráčet ve vztahu, manželství atd., dále a chce najít cestu. Tyto sezení jsou také vhodné pro ty z Vás, kteří jste už našli cestu mimo váš vztah, ale potřebujete dořešit i tak vztah jeden k druhému třeba kvůli dětem, komunikaci či najít pohodovou cestu, jak spolu v dobru najít cestu, aby se každý z vás mohl vydat tou svou. Sezení mohou být postupně po jednom, ale super je vždy párově, ale někdy je třeba vnímat jeden druhého o samotě a pak jít do párové, někdy je super jít rovnou do párové. Těším se na Vás a věřte, vše se dá v cestě života řešit i to, co teď vnímáte, že není možné tak věřte, že je možné všechno.

V lásce k Vám Tom

Sezení může být dlouhé cca 2–5 hod.

9 499,-

Nejnovější příspěvky

  • Každý krok pomáhá

    V nás je ta cesta. V cestě srdce k Vám […]

  • Pohledem a cestou s Tomem

    Umělá inteligence, může přinést spoustu skvělých cest . Planeta Země […]

  • Spontánní povídání s Tomem

    Zaposlouchejte se rozhovoru, kde se dozvíte o putování na Velikonoční […]