Vydejte se na cestu 9 denního RESTARTU

V tomto setkání se ponoříme do podstaty vašeho těla, duše a samotného života. V hloubi se otevřete kompletnímu restartu, vnímání myšlenek a jejich chod, vnímání psychiky a chod. Budeme vnímat rozsah duše a tedy vnímat všechny části vás. Energetická informační úroveň a energetická práce na všech úrovní. Různými frekvencemi svého bytí vysíláme naši cestu, tedy i vzorce, které nám brání, ale touto frekvencí můžeme také vysílat své kvality a vzorce, ty, které jsou nežádoucí nechat rozpustit. Tento 9 denní restart je pro ty z Vás, kteří si chtějí udělat hlubší pohled do sebe, zároveň dosáhnout nových změn, vydat se na cestu do svého myšlení a pochopení sebe a svých skrytých potenciálů, ale také zároveň bloků, a to na všech úrovní vědomí, ale také nevědomí a samozřejmě duševních stavů atd.

Pro ty z vás, co chcete nabrat nový proud energie, nový proud života a podívat se na sebe také nevšedním způsobem.

Půjdeme do proudu pocitů a také důležitosti srdce a jeho energie v našem životě. Dosahování svých cílů, snů a také výkonů. Vnímání vašich energetických možností a posunout vás k této energetické změně, tedy používat svou energii k dosažení toho, co si přejete a mnoho dalšího. Každý z Vás je zcela jedinečný a pracuji na úrovních duchovních, duševních, psychických plání zcela uvolněně a odosobněně, abych zcela nacítil, viděl celý váš stav a tak jsem mohl s každým pracovat zcela individuálně. Moc se na Vás těším.

Restart je také vhodný i pro Firmy, které chtějí povzbudit své zaměstnance a dopřát jim nevšední cestu, která pomůže dosahovat štěstí, harmonie vašich zaměstnanců a dobrého firemního prostředí.

Naše setkávání bude probíhat v Praze a naše setkávání bude 9 krát, jedno sezení je v délce cca 3–5 hod. V ceně je také ubytování na hotelu 4*nebo 5* kde budete dále v novém prostoru vše zapracovávat.

Toto sezení se mi otevřelo po několikaleté práci vnitřních stavů, zkušeností a praxe.

199 000,- Kč

Nejnovější příspěvky

  • Každý krok pomáhá

    V nás je ta cesta. V cestě srdce k Vám […]

  • Pohledem a cestou s Tomem

    Umělá inteligence, může přinést spoustu skvělých cest . Planeta Země […]

  • Spontánní povídání s Tomem

    Zaposlouchejte se rozhovoru, kde se dozvíte o putování na Velikonoční […]