Z důvodů ochrany soukromí YouTube je potřeba načíst vaše oprávnění. Pro více informací prosím navštivte naše Zásady ochrany osobních údajů.
Přijímám

První – základní / tělesná a hluboké stavy vitality, harmonie, rovnováha psychiky. V tuto cestu se také věnuje přirozeným meditacím. Popisuje také zde setkání které se odehrálo na Srí Lance. Prožil tady mnoho meditativních stavů v příběhu mnichů. Mnoho životů trávil v meditacích a v přirozenosti těchto stavů. Trávil také určitý čas v dlouhých meditací tento život. Meditace jsou pak také trvalé. Vědomě procházel mnoho času cestu v buddhově stavu. Několik životů zde je zasvěceno.

Nejnovější příspěvky

Doba se změnila

4 prosince, 2022|

Evoluce Ducha ,Duše ,Těla nám otevírá mimořádné možnosti. Je třeba vyzařovat v jednotě a používat toky realit. Co je skutečná realita ? To už je na Vás čemu uvěříte ve své cestě.

Vonět láskou

23 listopadu, 2022|

Láska je tak vzácná a nádherná, že kolikrát i mé tělo žije nad zemí a duše a duch létá s anděly a žije v tom Božském prostoru jednoty. To dítě v nás je život zázračného ...

Přítomnost cesty

20 listopadu, 2022|

Tom Borl zde mluví o důležitosti každého dne. Je jen tento den a žádný jiný a ten den je důležitý naplňovat. Celou audioknihu pod názvem Tomášovo přikázání naleznete na webu a zde naleznete 13 důležitých ...