logo-mini

Sdílejte stránku se svými přáteli na sociálních sítích.

Nový dech života – zasvěcení

Tak jako každý z Vás jde svou cestou života, tak i já každý den v této cestě kráčím. Po dlouhé práci na sobě jsem byl odměněn určitým druhem zasvěcení, které jsem nedostal pro sebe, ale pro druhé, je to o tom, že člověk na sobě pracuje také právě proto, aby mohl odemknout v duchovním světě mimořádné cesty, které se jen tak nedostávají. To je opět na nekonečné vyprávění, jak určité zákony fungují. Je to práce na duchu a nejen na duchu.

Víte, mnoho zasvěcení přichází z ducha, ale tam člověk musí již existovat, aby mohl těchto proudů dosahovat, je i mnoho stavů otevření ducha, ale to je opět na dlouhé vyprávění, zde stejně v určitý moment přestávají slova plnit svou funkci, neboť již na to slova nejsou. Je to o tom opřít se o Stvořitele a ladně tančit v duchu, kde se pro Vás otevírají tajné dary Stvořitele, a pokud zde je dáno, jsou Vám propůjčeny cesty, které by se jen tak neuvolnily, aby cesta mohla proudit i pro druhé.

Zde pronikám do zákonů světla Ducha, samozřejmě s tou největší úctou a pokorou, jinak bych určitě zde nemohl čerpat. I když zde nechávám plnit vůli nejvyššího, proč mně tyto dary uděluje.Víte, v současné době, je zde přehršel fantastických sci-fi zasvěcení, které jsou iluzí astrálních zjevení, které nezralý učitel či prostě člověk, který učí a nějak  pomáhá ostatním, vůbec nerozezná skutečnost ducha.

Věřte, vím o čem mluvím. Kdo mě zná a byl někdy na mých setkáních, tak jsme o tomto tématu mnoho mluvili a je toto téma tak velice obsáhlé také. Tito učitelé jsou spojováni a napojováni na fantazii sebe samých. Ta cesta vůbec dosahovat řek Boha, je tak skvěle náročná  a můžete  klidně cvičit i 20let a nedosáhnete toho, neboť zde není rozhodováno vůlí Vaší, ale zde fungují zákony a pravidla ducha, a ten zde má tu slavnou moc, co komu bude otevřeno. Prostě nehledejte ve svých cestách fantazii esoteriky, ale nechte promlouvat svůj život, nechte promlouvat své srdce slité s duší. Vstupujte stále více k vyzrálosti a k duchu života.

Nechtěl bych zde ani říkat, že nabízím různá zasvěcení, ony to jsou cesty vyvěrající v různých hladinách života, osudu, duše, ducha atd., ale jedná se zde o cesty, ze kterých vyvěrá přirozenost a samotná podstata Stvořitele a zde je mnoho možností, neboť tvář duše každého z nás je individuální v tom, co koná či konala a je zde úroveň možností a cest v cestě samotné duše a zde se otevírají různé cesty a možnosti pomoci a vzplanutí v cestě ducha, ale to je zase jiná cesta. Je mnoho směrování a je třeba vědět podstatu duše a cestu směrování.

Nový dech, který vstupuje do dechu života osudu, je v přímém napojení na řeku zákonitostí a Stvořitelových zákonů v tomto napojení, je možnost dosáhnout velké úlevy pro život samotný, je zde uvolněn povzbuzující pramen pro cestu a její naplnění. Je to mimořádný dar, který je v přímém zásahu života a po vláknech osudu  se zde dá mnoho vyčíst, narovnat a dosáhnout i během mžiku.

Je to milost milostí, neboť jen tak hýbat či pohnout s cestou není opravdu možné i v té nejvyšší Jasnozřivosti, neboť vidět je jedna věc a druhá je mít klíč .

Není zde možný výklad, neboť bychom se ochuzovali slovem o tento překrásný dar, který se jen tak neuvolňuje. Je to další milostivý krok k člověku z říše ducha, který nás stále zahrnuje nekonečně zářivým pohledem.

Informace pro ty, kteří by měli zájem, je třeba absolutní pokory a soustředění do ticha díků, které musí provázet vděk a uvědomění si sebe samotného a všeho, co jsem a mé konání.

Když pro Vás píši tyto řádky, mé nitro se chvěje tou nekonečnou láskou a uvědoměním si té velké dobroty k nám.

V duchu je ta mocná laskavá krása, která dokáže vše.

Tom


Leave a Comment