Z důvodů ochrany soukromí YouTube je potřeba načíst vaše oprávnění. Pro více informací prosím navštivte naše Zásady ochrany osobních údajů.
Přijímám

To nádherné se  zachvívá ve věcnosti. Bůh nám dává samotné otevření v milostech a darech a tak nejsem absolventem žádných kurzů, ale jen čistou láskou kterou vnímám od mala, to sladké světlo, které mě stále více uvádí do tajů Božského.To vstoupení na tento svět pro mě bylo štěstím věděl jsem kde je má cesta a kam mám směřovat, tím se v tomto probuzené bytí nebloudil a zároveň lásku která mě od mala svítí na cestu bylo mým neustálým spojení s Bohem, že jen cestou v těle se  hlouběji nořím a hořím cestou srdce.V přechodech vědomí a badatelsko-mystickou cestou vás zdravím.

Přeji vám mnoho štěstí a lásky která je samotným a nejvyšším darem. Láska je tou nejdůležitější cestou.

Nejnovější příspěvky

Doba se změnila

4 prosince, 2022|

Evoluce Ducha ,Duše ,Těla nám otevírá mimořádné možnosti. Je třeba vyzařovat v jednotě a používat toky realit. Co je skutečná realita ? To už je na Vás čemu uvěříte ve své cestě.

Vonět láskou

23 listopadu, 2022|

Láska je tak vzácná a nádherná, že kolikrát i mé tělo žije nad zemí a duše a duch létá s anděly a žije v tom Božském prostoru jednoty. To dítě v nás je život zázračného ...

Přítomnost cesty

20 listopadu, 2022|

Tom Borl zde mluví o důležitosti každého dne. Je jen tento den a žádný jiný a ten den je důležitý naplňovat. Celou audioknihu pod názvem Tomášovo přikázání naleznete na webu a zde naleznete 13 důležitých ...