Cesta co ti změní pohled

Jde o to aby jste dokázalili naprosto měnit svou realitu.

Tomáš Borl se věnuje 14 let veřejně této cestě a za tu dobu rozkryl zákulisí a jak je důležité  vibrovat  ve frekvenci srdce.

V této cestě budeme navyšovat tuto vibraci tak aby hmota se pod touto frekvencí ohýbala.

Více jak 14 let zasvěcuje cestu těmto poznáním a naplnění .

Užijte si tuto cestu poznání.

Jedinečná on-line cesta co ti změní pohled na tvou samotnou cestu.

Link pro přihlášení 👉

Tom Borl nahlíží za oponu a jak sám říká , vše má osobně vyzkoušené jak vše funguje .

Pomáhá lidem růst v cestě života.

Tom jde cestou lásky a štěstí.

Procestoval kus světa a přání v naplnění žije každý den.

Své zkušenosti Vám chce předat v této živé on-line cestě.

Skrze tělo dostáváme velice důležitou šanci se za plného života otevřít co nejhlouběji.

Energie srdce je nejrychlejším světlem , tedy energií, která dokáže přetvářet naše životy až právě do samotné hmoty..

Jsem sám duchovní badatel a tak pro mě jít cestou srdce a lásky je naprosto přirozené , ono se vlastně děje to, že jste stále více tou energií světla než tělem .

Již mnoho let zažívám ve svém životě lehkost a naplnění, plutí v jednom jediném proudu a tímto proudem se vytváří samotná cesta štěstí.

Potkal jsem mnoho lidí  v osobních sezeních a to opravdu od profesionálních sportovců ,lékařů, úředníků , vojáků, majitelů firem a manažerů , prodejce v obchodech , léčitelů , terapeutů, atd. prostě lidi ze všech oborů a životů.

Toto je také mé hlavní naplnění, věnovat se lidem a nechat je rozkvétat a zároveň je doprovázet v cestě .

Energie srdce je nejrychlejší. Tom❤️🌱


Petr :Z vás je cítit ten feeling toho ze to žijete, velká lehkost, já ten pocit neznám tak to nemůžu nějak hodnotit, ale každý den vlastně žijete “nějakou” tuto dimenzi.

Věra: Je to hodně intezivní  myslím to vysílání jinak se mi to moc líbilo 😀

Lenka: Ahojky Tomíku, děkujeme za krásné a hluboké video zázraků. Moc se těšíme na další díl Splněná přání. Jsi opravdu úžasný průvodce a náš velký vzor. Moc z celého srdíčka děkujeme. ❤❤❤🙏🙏🙏😘😘😘

Klára: Ty vogo! To je mazec! Pustila jsem si jen začátek a je to silný dojem.😮

Jarmila:

pane Tome-toto to nejlepší co jsem v posledních letech viděla a slyšela na duchovních úrovních!!proč?protože to pomáhá k nasměrování  života…

Jana :

Dobré ráno Tome, máte pravdu, Život sám o sobě má mnoho podob, rozměrů jak jste již uvedl, a záleží opravdu jen a jen na nás samotných jaký směr Života si vybereme. Ale jedno Tome vím jistě, že Život sám o sobě je pro nás velký Dar a měli bychom si ho vážit 💓. Proto jak ho žijete vy Tome, tak bychom ho měli brát i my ostatní, s Láskou, Pokorou, Nadějí 💓💓💓. A Tome vám jen říkám, strašně moc vás obdivuji, za to jaký máte přístup k Životu, jak svůj Život žijete, jak cestujete, poznáváte různé země, jejich tradice, zvyky, a kultury, jak šíříte poselství Lásky, Víry, Naděje, Života dál do světa a učíte to nás všechny ostatní. Hluboce se skláním před vámi, a přeju vám ať ta další vaše Životní stezka je protkaná Láskou a Nadějí a Vírou 💓. Jste úžasný člověk s velkým 😍💓 a díky Bohu za vás. ☺️☺️☺️. Mám vás moc a moc ráda Tome a děkuji od 💓za to že jste 💓💓💓.