Z důvodů ochrany soukromí YouTube je potřeba načíst vaše oprávnění. Pro více informací prosím navštivte naše Zásady ochrany osobních údajů.
Přijímám

Autentické orgánové meditace Toma Borla Zjistěte jaké hluboké účinky a benefity mají pro vás orgánové meditace Toma Borla. Změny, které láskyplně budou uvolňovat a léčit každý orgán a posléze celé tělo.

Tom Borl se věnuje rozvoji vnitřního člověka více jak 17 let. Za tu dobu nasbíral mnoho zkušeností jak v rozkvětu a práci s lidmi tak také vlastní prací na sobě, která je nejdůležitější.

Jsme v době, která nám otevírá veliké možnosti vnitřního poznání a prací na sobě. Je také pravda, že je mnoho směrů a tak Tomáš vkročil na velice neviditelnou cestu poznání a to vnitřní cestu, která není opřena o žádná lešení.

Cítil již dávno, že cesta vede srdcem a uvnitř nás. Od mala jsem cítil tu hlubinu srdce ,která si mě zavolala do té nehlubší hloubky. Má cesta je cestou duchovně badatelskou ,která jde přirozenou cestou vnitřní bez vnějších opěrek a proto meditace považuji za velice posvátné a nachází se v každém z nás. To znamená co nejhlouběji vnitřním světem. Věnováním se vnitřní cestě jsem mnohé odkryl právě přirozeností a pozorností a tak každý má v sobě skrytou meditaci a specifickou frekvenci. Jaksi se naladíte přirozeně na své nitro a nitro tak vyzařuje přirozenou meditaci.

Totiž je člověk v samotném přirozeném středu bez upínání myšlenek a vytváření si lešení různých naučených meditací. Mé meditace se neopírají o žádnou techniku ,ale v přirozenosti se vylévají v lásce např: konkrétní tyto orgánové jsou mou dlouhodobou prací a vnímání jak naše tělesné frekvence orgánové uvnitř nás pracují.

Tyto autentické orgánové meditace vedou k prohlubování přítomnosti tělesné a také mají pozitivní dopad na samotné tělo a jeho přítomného vnímání a tedy hlubokého uvolňování.Vedou k lepšímu tělesnému zdraví. Mnozí se ptají co je to meditace? Meditace je cesta vnitřního světa a vede k hlubokému štěstí. V žádném případě to není cesta úniku a není potřeba se stát nekonečným kusem různých druhů meditací ,ale skutečně se jí stát.  Autentické orgánové meditace rozkvetly v mé cestě a to dlouhodobou prací a vnímání přirozených vnitřních cest se kterými jsem již na tento svět přišel.

Nejnovější příspěvky

Doba se změnila

4 prosince, 2022|

Evoluce Ducha ,Duše ,Těla nám otevírá mimořádné možnosti. Je třeba vyzařovat v jednotě a používat toky realit. Co je skutečná realita ? To už je na Vás čemu uvěříte ve své cestě.

Vonět láskou

23 listopadu, 2022|

Láska je tak vzácná a nádherná, že kolikrát i mé tělo žije nad zemí a duše a duch létá s anděly a žije v tom Božském prostoru jednoty. To dítě v nás je život zázračného ...

Přítomnost cesty

20 listopadu, 2022|

Tom Borl zde mluví o důležitosti každého dne. Je jen tento den a žádný jiný a ten den je důležitý naplňovat. Celou audioknihu pod názvem Tomášovo přikázání naleznete na webu a zde naleznete 13 důležitých ...