MořeSe kterými z Vás jsem se potkal, tak z Vás mám radost a je vidět, že když se pustíme do charakteristik a Lásky, tak za pár hodin uděláme mnoho práce.

Víte, že duchovní cesta je dechem i životem, kterým žiji, a že osobní sezení jsou lidská sezení, neboť lidskost mně je blízká.

Zároveň kdo mě zná, Ví, že sezení jsou svobodná a že to není o tom, že potřebuji vykonat mnoho sezení. Je to dar, který mohu předat, a tak nemusí ke mně přijít davy, neboť mé přání je, aby toto sezení bylo pro Vás darem a taky zodpovědně k němu přistupovali. Neboť jsou to dary pro Vás od Boha a je třeba než uděláte veškerá esoterická kolečka, abyste věděli, že opravdu ke mně chcete přijít.

Zároveň duchovní cesta je Láskou a půjdu jí, i kdybych již žádné sezení nevykonal, neboť cesta je o svobodě.
Vážím si času který, jsem dostal, a děkuji Bohu za poznání, které mě dělá šťastným stále.

Nejsem ten, kdo Vás bude nahánět a přesvědčovat Vás, jak moc Vás vyléčím nebo jakou technikou pracuji či jaký hvězdný kód či záznam Vám předám.

Kdo vnímá, Ví.

Někdo tomu říká terapie, ale je to jedno, je to cesta.

Mnoho se ptáte, jak pracuji, tak jak jsem psal na webu, je o tom docela dost informací.

Zároveň techniky zde není třeba zveřejňovat z jakých záznamů či jakou techniku používám, neboť to, kdo mě uvedl do těchto stavů a dlouhotrvajících meditací a vstoupení v hloubce srdce do stavů ducha, tak to je cesta, která mě vedla a patří Bohu, ten mně mnohé otevřel.

Plně jsem se odevzdal a v těch nejhlubších tichostech se otevírala cesta k Bohu, kde jsem se nechal a nechávám vésti duchem, a tak mnoho léčení, kterých jsem dosáhnul, jsou darem Ducha.

Je to Láska, ačkoliv zde píši o lásce, mnozí si myslí, že jen tak píši, ale cesta srdce, do které je třeba se zamilovat, přináší skutečné poznání čistého duchovního světa a lásky, kterou nepopíši.

Také o lidské cestě, neboť srdce se plně otevírá do těch nejhlubších stavů Boha a zároveň lidskosti.

Mám Vás tam zmeškaných hodně, takže pokud budete mít stále zájem později, klidně písněte ještě jednou a komu jsem neodepsal, tak ať taky písne.

E-mail, kdo na něj psal, je stejný nebo je na webu: tomborl.cz  – znáte – Více v sekci Osobní sezení.

V cestě života k Vám Tom❤️