Z důvodů ochrany soukromí YouTube je potřeba načíst vaše oprávnění. Pro více informací prosím navštivte naše Zásady ochrany osobních údajů.
Přijímám

Jsme v době, která přináší skutečně mnohé. To, na co jsme byli zvyklí, přestává platit.

Šiřme Lásku, posílejme Lásku. Jděme cestou Lásky, cestou Srdce.

Je moc důležité právě v těchto dobách být poslem lásky neboť cesta temnoty se teprve rozvíjí. Každý čin lásky tuto temnotu zastavuje. Je důležité posilovat lásku celou společností a tedy v celém Světě. Je moc důležité se rozvíjet v srdci a lásce. Je moc důležitá sounáležitost. Je moc důležité rozšiřovat lásku neboť se tak muže šířit do celého světa jako energie.

Nejnovější příspěvky

Doba se změnila

4 prosince, 2022|

Evoluce Ducha ,Duše ,Těla nám otevírá mimořádné možnosti. Je třeba vyzařovat v jednotě a používat toky realit. Co je skutečná realita ? To už je na Vás čemu uvěříte ve své cestě.

Vonět láskou

23 listopadu, 2022|

Láska je tak vzácná a nádherná, že kolikrát i mé tělo žije nad zemí a duše a duch létá s anděly a žije v tom Božském prostoru jednoty. To dítě v nás je život zázračného ...

Přítomnost cesty

20 listopadu, 2022|

Tom Borl zde mluví o důležitosti každého dne. Je jen tento den a žádný jiný a ten den je důležitý naplňovat. Celou audioknihu pod názvem Tomášovo přikázání naleznete na webu a zde naleznete 13 důležitých ...