Všechny tyto rituály, vede sama Isis, a proto nikdy nejde říct, jak vše bude probíhat

I já jsem mnohokrát překvapen, co se děje, ale každý jsme jiný a její energie ví nejlépe, co je dobré pro konkrétního člověka.

Ona se za nás velice silně přimlouvá v nebesích, je to dar, který je opět nekonečný.

Připravil jsem pro Vás velice silnou cestu splněných přání, které budou v ohni přijímány, vždy bude řečen i vzkaz a informace k naplnění všech, či jen některých atd. Ti kdo z Vás je znají a mnohým se cesta přání naplnila, mohou se opět přihlásit.

Je to hluboká cesta přání, které je tak otevřeno z druhé strany a tím se vše uvádí do pohybu, jsou zde 3 přání Bohyně Isis, které mnoho lidem změnilo život. Tato Bohyně překračuje břehy. Mnoho lidem se přání naplnili i do druhého dne.

Ve starém Egyptě tyto obřady byli zcela k jasnému žití, jen my jsme vstoupili do dnešního světa, kde prý neexistují přání a lidé žijí jen v realitě, že existuje jen to, co vidím a tamto ostatní je blábol. Přivykli jsme této realitě natolik, že nevěří lidé ve svá přání Božské světy a jiné.

Vše, co je tak důležité v našich životech, jsme vytěsnili a byl nám namalován obraz jen této skutečnosti a zbytek prý neexistuje. Je to Škoda, protože tam kde končí rozum, začíná cesta přání a otevřené brány světů a naplnění. Těším se v tomto obřadu na Vás, bude to síla.

Tato cesta je dlouho nesena a nesouvisí jen s touto současnou pozemskou cestou. Čerpal jsem tedy mnoho životů v této cestě. Znovu načerpána ve stavu hlubokého rozjímání a vědomé práci v této cestě. Tedy znovunapojení na obsah předchozích dosažení, zasvěcení a cest a tak otevřena znovu v tomto současném životě. Milovaná Bohyně děkuji ti za mnohé.

Cena vyrovnání je 11 111 KČ