Láska je velké světlo, jsme zářivé světelné bytosti a je na každém z nás, kolik světla budeme vyzařovat do svého života a života ostatních.

Do tohoto života jsem si přenesl část vědomého vědomí, do této cesty a tak vím, kde jsem skončil a v čem mám hlavně dál pokračovat tento život.

Setkání sám se sebou v upamatovatelném stavu a to již byl počátek mé cesty.

Od mala jsem, tak byl stále spojen v linii svých cest, ve kterých tak dále pokračuji v překračování dalších cest.

Hodně rozjímám v tomto stavu.

Za mnoho let práce a rozvoje vědomého vědomí, se mě povedlo uskutečnit v životě mnoha dosažení, které jsem právě cítil a vnímal, že jsou právě tou cestou, kterou mám naplnit.

Energie srdce je nejrychlejším světlem, tedy energií, která dokáže přetvářet naše životy až právě do samotné hmoty..

Jsem sám duchovní badatel, a tak pro mě jít cestou srdce a lásky, je naprosto přirozené, ono se vlastně děje to, že jste stále více tou energií světla než tělem.

Již mnoho let zažívám ve svém životě lehkost a naplnění, plutí v jednom jediném proudu a tímto proudem se vytváří samotná cesta štěstí.

Potkal jsem mnoho lidí v osobních sezeních a to opravdu od profesionálních sportovců, lékařů, úředníků, vojáků, majitelů firem a manažerů, prodejce v obchodech, léčitelů, terapeutů atd., prostě lidi ze všech oborů a životů.

Toto je také mé hlavní naplnění, věnovat se lidem a nechat je rozkvétat a zároveň je doprovázet v cestě.

Tolik možností poznání různých osudů a cest mě dalo možnost poznat, jak pracují v našich životech energie a naše bytí a jak velkou úlohu hraje to, co si přinášíme, myslíme a děláme.

Má cesta je cestou lásky a to v naprosté přirozenosti, v lásce člověk pluje stále na hlubších a lehčích vibrací, světlo je tak viditelné a hlavně velice léčivé.

Rozkvétání v lásce je cestou, která přetváří vše.

Proměňuje nás.

Prostě láska je semnou spjatá od mala a vím, jak moc je důležitá pro každého z nás i celý svět.

Svou cestu máte v srdci

V lásce k vám Tom


Tome překrásně poskládané slovička od srdiečka pre nas a tych, ktorych posuvaš- podporuješ vpred a opačne.

Daniela


Tom Borl jsi zlatíčko Tome ❤️naše srdce nás vedou… Neznají překážky… Láska nás objímá i všechny kteří nás potkají… Je čas odhalení naší jemnosti aby mohla obejmout tvrdost a v lehkost ji proměnit… Děkuji za tebe a tvou cestu…ano…je možné stát se láskou a naplno žít…mé srdce mě vyživuje každý okamžik mého bytí…. Je to nekonečný zdroj… Každý ho v sobě máme…. Děkuji že ho naplno žiješ a ukazujes světu… Dáváš tolik naděje aby srdce uslyšelo ❤️❤️❤️moc si vážím tvých slov bráško… Uvidíme se v sobotu?

Marcela


Milý Tome vážím si tvých slov a tvé odvahy vystupovat takto veřejně. Já osobně jsem vděčná za naši společnou cestu, kterou jsme společně nějaký čas šli a mohli se vzájemně obohatit tím, co každý z nás nese. Ukázal si mi cestu, jak vstoupit do svého nitra a učit se přijímat. Otevírat se zpět svému srdci a vědomí a nesejít ze své cesty i když to bylo někdy velice náročné. Umět respektovat a tolerovat jeden druhého i když měl každý z nás jiný názor. Stát tu vedle sebe jeden pro druhého v dobrém i zlém. ❤️❤️❤️ Moc si tě vážím i toho že jsem tě poznala😘❤️ Přeji ti krásný a požehnaný čas☺️🙏

Gabriela

Nejnovější příspěvky

Každý krok pomáhá

13 května, 2024|

V nás je ta cesta. V cestě srdce k Vám Tom

Pohledem a cestou s Tomem

22 dubna, 2024|

Umělá inteligence, může přinést spoustu skvělých cest . Planeta Země je krásná a na ni jsou lidé a jaký si to uděláme, takové to budeme mít. V Americe je Spousty skvělých lidí, mají spoustu nápadů ...

Spontánní povídání s Tomem

25 února, 2024|

Zaposlouchejte se rozhovoru, kde se dozvíte o putování na Velikonoční ostrov, ale také povídání o rozvoji člověka a mnoho dalšího. Tom Borl se více jak 18 let věnuje osobním sezením, přednáškám atd. Sám se samotnému ...