Z důvodů ochrany soukromí YouTube je potřeba načíst vaše oprávnění. Pro více informací prosím navštivte naše Zásady ochrany osobních údajů.
Přijímám

Láska je velké světlo, jsme zářivé světelné bytosti a je na každém z nás, kolik světla budeme vyzařovat do svého života a života ostatních.

Do tohoto života jsem si přenesl část vědomého vědomí, do této cesty a tak vím, kde jsem skončil a v čem mám hlavně dál pokračovat tento život.

Setkání sám se sebou v upamatovatelném stavu a to již byl počátek mé cesty.

Od mala jsem, tak byl stále spojen v linii svých cest, ve kterých tak dále pokračuji v překračování dalších cest.

Hodně rozjímám v tomto stavu.

Za mnoho let práce a rozvoje vědomého vědomí, se mě povedlo uskutečnit v životě mnoha dosažení, které jsem právě cítil a vnímal, že jsou právě tou cestou, kterou mám naplnit.

Energie srdce je nejrychlejším světlem, tedy energií, která dokáže přetvářet naše životy až právě do samotné hmoty..

Jsem sám duchovní badatel, a tak pro mě jít cestou srdce a lásky, je naprosto přirozené, ono se vlastně děje to, že jste stále více tou energií světla než tělem.

Již mnoho let zažívám ve svém životě lehkost a naplnění, plutí v jednom jediném proudu a tímto proudem se vytváří samotná cesta štěstí.

Potkal jsem mnoho lidí v osobních sezeních a to opravdu od profesionálních sportovců, lékařů, úředníků, vojáků, majitelů firem a manažerů, prodejce v obchodech, léčitelů, terapeutů atd., prostě lidi ze všech oborů a životů.

Toto je také mé hlavní naplnění, věnovat se lidem a nechat je rozkvétat a zároveň je doprovázet v cestě.

Tolik možností poznání různých osudů a cest mě dalo možnost poznat, jak pracují v našich životech energie a naše bytí a jak velkou úlohu hraje to, co si přinášíme, myslíme a děláme.

Má cesta je cestou lásky a to v naprosté přirozenosti, v lásce člověk pluje stále na hlubších a lehčích vibrací, světlo je tak viditelné a hlavně velice léčivé.

Rozkvétání v lásce je cestou, která přetváří vše.

Proměňuje nás.

Prostě láska je semnou spjatá od mala a vím, jak moc je důležitá pro každého z nás i celý svět.

Svou cestu máte v srdci

V lásce k vám Tom


Tome překrásně poskládané slovička od srdiečka pre nas a tych, ktorych posuvaš- podporuješ vpred a opačne.

Daniela


Tom Borl jsi zlatíčko Tome ❤️naše srdce nás vedou… Neznají překážky… Láska nás objímá i všechny kteří nás potkají… Je čas odhalení naší jemnosti aby mohla obejmout tvrdost a v lehkost ji proměnit… Děkuji za tebe a tvou cestu…ano…je možné stát se láskou a naplno žít…mé srdce mě vyživuje každý okamžik mého bytí…. Je to nekonečný zdroj… Každý ho v sobě máme…. Děkuji že ho naplno žiješ a ukazujes světu… Dáváš tolik naděje aby srdce uslyšelo ❤️❤️❤️moc si vážím tvých slov bráško… Uvidíme se v sobotu?

Marcela


Milý Tome vážím si tvých slov a tvé odvahy vystupovat takto veřejně. Já osobně jsem vděčná za naši společnou cestu, kterou jsme společně nějaký čas šli a mohli se vzájemně obohatit tím, co každý z nás nese. Ukázal si mi cestu, jak vstoupit do svého nitra a učit se přijímat. Otevírat se zpět svému srdci a vědomí a nesejít ze své cesty i když to bylo někdy velice náročné. Umět respektovat a tolerovat jeden druhého i když měl každý z nás jiný názor. Stát tu vedle sebe jeden pro druhého v dobrém i zlém. ❤️❤️❤️ Moc si tě vážím i toho že jsem tě poznala😘❤️ Přeji ti krásný a požehnaný čas☺️🙏

Gabriela

Nejnovější příspěvky

Velká meditace – Nový věk

2 ledna, 2023|

Tento věk je velice výjimečný nejen pro nás, ale pro celkové nebeské sféry a celý vesmír - prostě Vše. Tato MEDITACE a rozjímání vede k hlubokému očištění srdce a smývání událostí a činů, které zatěžují ...

Vysoce vibrující meditace

25 prosince, 2022|

Ponořte se do této hluboké meditace, která nás vede k osvěžení a k velké vibraci pro nový rok. Ponořte se k této výjimečné Bohyni. Je velkou cestou, dovolte si vstoupit do nového roku očištěni a ...