Z důvodů ochrany soukromí YouTube je potřeba načíst vaše oprávnění. Pro více informací prosím navštivte naše Zásady ochrany osobních údajů.
Přijímám

Dary duší -je nám tento věk mnoho dovoleno. Spatřil jsem v tomto i nějaké cesty ve vytržení. Důležitá je absolutní přítomnost ,a jít tak plně cestou duše neboť když hovoříme a konáme duší stává se náš život plně aktivní a pravý. Naše práce samotná pro lidi neznamená ještě vývoj nás samých , práce na nás samých je nekonečná a ta je moc důležitá. Vnímám to tak jako poselství v naprosté přirozenosti a tak každý by měl zde stále v tomto aspektu pracovat, rozkvétat.

Nejnovější příspěvky

Doba se změnila

4 prosince, 2022|

Evoluce Ducha ,Duše ,Těla nám otevírá mimořádné možnosti. Je třeba vyzařovat v jednotě a používat toky realit. Co je skutečná realita ? To už je na Vás čemu uvěříte ve své cestě.

Vonět láskou

23 listopadu, 2022|

Láska je tak vzácná a nádherná, že kolikrát i mé tělo žije nad zemí a duše a duch létá s anděly a žije v tom Božském prostoru jednoty. To dítě v nás je život zázračného ...

Přítomnost cesty

20 listopadu, 2022|

Tom Borl zde mluví o důležitosti každého dne. Je jen tento den a žádný jiný a ten den je důležitý naplňovat. Celou audioknihu pod názvem Tomášovo přikázání naleznete na webu a zde naleznete 13 důležitých ...