Mystik a znalec srdce Tom Borl vnímá v roce 2022 start revolučních událostí, během nichž se ocitneme na hraně válek a budeme si odžívat svoje karmické dluhy. Důležité bude, co začneme vysílat do kolektivního pole, které je třeba posilovat láskou, aby mohl evoluční vývoj nabrat správný směr. Proč je i matrix nakloněn evoluci?

V přítomnosti Tomáše Borla se mění kmitočty člověka a otevírají se cesty srdce a štěstí. Tak mnozí mluví o setkání s ním, jak se jim mění vibrace a jak rychle se posouvají. V blízkosti něj se otevírají vysoké vibrace a přepólování lidí do vyšších stupňů bytí, dostavují se stavy štěstí a detoxikace, zároveň otevírá lidem cesty, na kterých by dlouze pracovali. Jeho tvorba otevírá srdce kažého člověka nejen na webu, ale je také vyhledáván pro cestu lásky a cestu srdce. V jeho přítomnosti dochází k otevírání duší a srdcí prostřednictvím lásky se tak napojuje na pláně duchovní, kde lidem pomáhá.

Proč je i matrix nakloněn evoluci? Na tuto otázku i další témata odpoví Tom Borl v rozhovoru s šéfredaktorem časopisu Ve hvězdách Romanem Zahrádkou.

Nejnovější příspěvky

Mír je

17 září, 2023|

Je to cesta kde je dobře. Tom

Miluji

8 července, 2023|

Láska je krása a skutečně nás skutečně uvádí do pravdy života a poznání. Láska je květ pro všechny. Miluji Tom

Číše strachu a lásky

21 června, 2023|

Tom Borl zde mluví o tom jak LÁSKA dokáže proměnit vše. Mluví zde ve zkušenostech neboť se věnuje lidem v sezeních více jak 17 let a tak poznal mnoho strachů, které lidi v sobě nosí. ...