Tomáš Borl se věnuje osobnímu a duchovnímu rozvoji již 14 let a to prací na sobě, ale také svůj čas věnuje lidem v osobních sezeních a dalších aktivitách.

Již nyní se můžete zaregistrovat na online cestu  v tomto prokliku 👉 https://www.tomborl.cz/jak-si-opravdu-spravne-prat/

Proč si právě vybrat tento webinář?

Tom Borl za 14 let nasbíral mnoho zkušeností s lidmi a také prací na sobě a pomohl mnoha lidem k cestě harmonie a štěstí.

Tento člověk je pro mnoho lidí inspirací a oslovil je právě jeho velkou autenticitou. Lidi se s ním rádi potkávají. Tomášův čas se v životě naplňuje v mnoha činnostech.

Tom Borl vás vezme na cestu splněných přání a pomůže vám k těmto přáním svou intenzivní vibrací jeho naplněných přání a to jak jich dosáhnout a stvořit tu nejčistší energii pro tyto Vaše přání.

Živý webinář, který autenticky reaguje na tyto přání a jejich dosažení.

Autentické zkušenosti samotného Toma, které vám pomohou jich dosáhnout.

Jak plout na vlně přání a dosáhnout jejich skutečné projevené vibrace až do hmoty.

Připravení svého přání a vpuštění ve vibračním toku do života.


Píšete mi👉

Jarmila:

pane Tome-toto to nejlepší co jsem v posledních letech viděla a slyšela na duchovních ůrovních!!proč?protože to pomáhá k nasměrování  života…

Jana :

Dobré ráno Tome, máte pravdu, Život sám o sobě má mnoho podob, rozměrů jak jste již uvedl, a záleží opravdu jen a jen na nás samotných jaký směr Života si vybereme. Ale jedno Tome vím jistě, že Život sám o sobě je pro nás velký Dar a měli bychom si ho vážit 💓. Proto jak ho žijete vy Tome, tak bychom ho měli brát i my ostatní, s Láskou, Pokorou, Nadějí 💓💓💓. A Tome vám jen říkám, strašně moc vás obdivuji, za to jaký máte přístup k Životu, jak svůj Život žijete, jak cestujete, poznáváte různé země, jejich tradice, zvyky, a kultury, jak šíříte poselství Lásky, Víry, Naděje, Života dál do světa a učíte to nás všechny ostatní. Hluboce se skláním před vámi, a přeju vám ať ta další vaše Životní stezka je protkaná Láskou a Nadějí a Vírou 💓. Jste úžasný člověk s velkým 😍💓 a díky Bohu za vás. ☺️☺️☺️. Mám vás moc a moc ráda Tome a děkuji od 💓za to že jste 💓💓💓.

Petr :Z vás je cítit ten feeling toho ze to žijete, velká lehkost, já ten pocit neznám tak to nemůžu nějak hodnotit, ale každý den vlastně žijete “nějakou” tuto dimenzi.

Věra: Je to hodně intezivní  myslím to vysílání jinak se mi to moc líbilo 😀

Lenka: Ahojky Tomíku, děkujeme za krásné a hluboké video zázraků. Moc se těšíme na další díl Splněná přání. Jsi opravdu úžasný průvodce a náš velký vzor. Moc z celého srdíčka děkujeme. ❤❤❤🙏🙏🙏😘😘😘

Klára: Ty vogo! To je mazec! Pustila jsem si jen začátek a je to silný dojem.😮Zdravím Tomáši,

Jana Šichová
píši ještě sem, ráda bych se objednala k Vám na sezení.
Děkuji z celého srdce..
Jana